Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2019-07-22, 04:14

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-10, 10:58 

A dlaczego kosztem Burmistrza ? Wiem, że Pana nie przekonam do swoich racji, ale chyba nawet bym nie chciała. Każdy ma prawo myślec że chmury są zielone. Pewnie jak startowałabym z listy Burmistrza nie miałby Pan tak krytycznego zdania na mój temet :) Prawda ? ...

[ Dodano: 2010-11-10, 11:20 ]
jakubson napisał(a):
Właśnie co do tych działań sportowych... to ma byc tak jak pisze @general ? że drużyny które mamy będą bardziej finansowane ? czy może w jakis inny sposób to chce Pani rozbudowac ? byłem na nocnym turnieju piłki nożnej i widzałem, że była tam Pani obecna :) zresztą widze Pani działania, które dla niektórych w urzędzie były niemożliwe - Błonie Basket 2 razy w roku, Dzień Sportu z różnymi dyscyplinami jednocześnie, Run4Fun, powiem szczerze, że imponuje mi Pani swoją aktywnościa i chęcią robienia fajnych imprez bez wynagrodzenia ;p ! Dla mnie jest to bardzo istotne !

Panie Jakubson, przez aktywizację działań sportowych mam na myśli, ''ożywienie'' sportowego życia w Błoniu. Jak najbardziej chciałabym aby powstały nowe stowarzyszenia sportowe, które będą zajmowały się dyscyplinami mniej popularnymi. Mam także nadzieję, że będzie możliwośc aby w Błoniu powstał Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zachęcam do lektury gazetki Głos Błonia, w której ujawi się mój artykuł. Bardzo dziękuję za Pana poparcie jest to dla mnie bardzo ważne, że moja praca nie idzie na marne.

pozdrawiam,
Patrycja

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-10, 11:55 
a z jakiej Patrycja listy / ugrupowania / startujesz ??? :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-10, 12:12 
"Zachęcam do lektury gazetki Głos Błonia, w której ujawi się mój artykuł"

masz zamiar pisać w tym "szmatławcu" wydawanym przez Stępniewskiego ? ? :shock:

Porażka...miałem na Ciebie zagłosować :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-10, 13:53 

Z Forum Samorządowego Gmin, nie widze w tym nic strasznego, prosze przeczytac artykuł i wtedy na jego podstawie wydawac opinie. Naprawde Pańswta uprzedzenia są niepotrzebne. Ja nadal nie rozumiem dlaczego Państwo nie potrafia zrozumiec że w samorządach lokalnych liczą się ludzie, a nie komitety czy partie. Pan Grzegorz zapytał mnie czy chciałabym napisac artykuł z perspektywy młodej osoby. Zgodziłam się ponieważ wiele osób zapomina, że młodzież też istnieje w tym mieście i ma prawo wyboru i decydowania.

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-10, 14:09 
No i ma Pani rację. Najważniejsze jest to żeby miec swojego przedstawiciela. A to czy artykuł ukaże się w tej czy innej gazecie nie ma znaczenia. Nawet najgorsze gazety mają swoje wartościowe artykuły. Mimo tego że nie popieram antykampanii Pana GStępniewskiego to chętnie zobacze Pani wpis. Coś mi się wydaję że chce on przez Pani artykul poprawic jej wizerunek. Ale dobrze, podoba mi się Pani szczerośc i chęc zmiany na lepsze. Oby tak dalej. Następny wpis po przeczytaniu artykułu. Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-10, 14:12 
ja pytam z ciekawości :roll: , nie znam ani p.Stepniewskiego ani Forum ,wiadomą rzeczą też jest ,że liczą się ludzie - ale ludzie nie kandydują "sami" tylko niestety z list, które najbardziej odpowiadają ich przekonaniom - tak ? .
Jeśli całkowicie negowałbym program danej partii / w moim przypadku tak jest z PIS / to wiadomo ,że nie będe głosował na kogoś kto nawet w małej częsci z tym programem się identyfikuje 8) .
Pozdrawiam i życzę powodzenia 8) .

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-10, 14:24 
Ale jeśli startowałby Pana najlepszy przyjaciel z PiSu, a wie Pan, że jest to tylko jego komiet, z którego ma możliwośc startowac ... to chyba zagłosowałby Pan na przyjaciela, a nie na obcego z innej listy ?

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-10, 14:28 
I myśle że tak samo może byc z tym artykułem ? może to jest jedyna alternatywa ? nie ma pism w Błoniu, w których można powiedziec na co ma sie ochote i w dodatku tak czesto wydawanych :)

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-10, 14:50 
Cytuj:
Ale jeśli startowałby Pana najlepszy przyjaciel z PiSu, a wie Pan, że jest to tylko jego komiet, z którego ma możliwośc startowac ... to chyba zagłosowałby Pan na przyjaciela, a nie na obcego z innej listy

Nie ma takiej opcji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Znajomy może tak, przyjaciel raczej nie :lol: .
A na znajomego tylko dlatego ,że go znam bym nie głosował .

Co do artykułu p.Patrycji -pewnie niech pisze -chętnie przeczytam tylko gdzie go szukać ? :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-11, 11:20 
oczywiste jest to że obecny burmistrz jest w wygrać te wybory ze względu na duże poparcie mieszkańców miasta ostatnio była puszczona ankieta na stronie Facebook i tam obecny burmistrz prowadzi kilkunastoma procentami wiec uważam że tego roczne wybory będą tylko formalnością.

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-11, 13:08 
Nie sądzę, aby facebook odzwierciedlał preferencje mieszkańców Błonia.
Mieszkańcy miasta również nie popierają go już w takiej mierze, jak uczyniliby to 2 miesiące temu.

Pojawiła się skaza na "krysztale burmistrza" która się powiększa.
Niektórzy zaczęli myśleć, zamiast patrzeć.

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-11, 13:49 

Obrazki: 72
Kontrkandydaci również nie są kryształowi :)

Zobacz profil   Prywatny album
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-11, 14:21 
Ale oni nie kreowali się na takich, w przeciwieństwie do Burmistrza.

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-11, 14:48 

Gazetki te będą rozdawane w Błoniu, a także dostępna będzie wersja elektroniczna na stonie Komitetu Pana Stępniewskiego.

Dla Państwa wygody udostępniam ten artykuł :

Do młodych świat należy...

Z własnej praktyki i doświadczenia w Młodzieżowej Radzie Miejskiej wiem, że młodzież chce być zauważana i szanowana. Każdy chciałby mieć swój wkład w rozwój naszego miasta. Dlatego też docenianie młodych ludzi, nielekceważenie ich zdania jest bardzo istotne. Kto z ‘’dorosłych’’ chciałby usłyszeć potępiające go słowa ? Chyba nikt, dlaczego też MY mamy być traktowani inaczej ? To właśnie dzięki inicjatywom młodzieży powstały takie projekty jak SkatePark czy lodowisko. Wiele imprez sportowych jak i kulturalnych organizują młodzi ludzie, ponieważ wierzą w swoją siłę i są ideowcami. Chciałabym, aby nasze miasto było bardziej otwarte i przyjazne młodzieży ! Powinniśmy stworzyć pewnego rodzaju bazę, która pozwoli nam się rozwijać. Projekt stworzenia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji to idealny pomysł na wydobycie talentu z młodych ludzi, którzy chcieliby aby w Błoniu powstały między innymi sekcje koszykówki jak i piłki ręcznej. Musimy mieć świadomość, że młodzież to nie tylko te osoby które tańczą, grają na pianinie czy śpiewają, ale to także osoby które mają odrębne zainteresowania od powszechnie organizowanych przez ośrodki kultury. Budując większą ofertę rozrywek pozwalamy dokonywać wyborów czy chcemy siedzieć biernie na ławce i narzekać, czy może aktywnie angażując się w ciekawe projekty. Chciałabym także zauważyć, że oprócz aktywnego spędzania czasu na sportowo, młodzież chciałaby mieć możliwość kulturalnej zabawy wieczorem, dlatego z niecierpliwością czekamy na ofertę kinową i klubową w nowym Centrum Kultury. Mamy nadzieję, że MY młodzi będziemy mogli mieć większy wpływ na sprawy nas dotyczące. Bo w końcu ,,Do Młodzieży świat należy’’

pozdrawiam,
Patrycja :)

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-11, 15:59 
Za współpracę ze Stępniewskim jesteś skreślona i przegrana na kilka dobrych lat.Ludzie ci tego nie wybaczą :shock: :twisted:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1