Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2019-07-15, 23:27

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-04, 11:37 
No przykro mi to stwierdzic ale Pana program jest moim zdaniem mało interesujący.
-Jest Pan zwolennikiem zachodniej obwodnicy, ale startuje Pan z komitetu ZReszki, który niestety od 4 lat nie umie sobie poradzic z jej realizacją,
-karta miejska i zwiększenie liczby pociągów - no i znowu Pana komitet jest przeciez przeciwny karcie miejskiej i mówi że były rozmowy ale KM nie jest zainteresowane, a o autobusach w trwającej jeszcze kadencji była już mowa, ale zrezygnowano z tego projektu bo był nieopłacalny dla gminy
-co to znaczy wsparcie dla przedszkoli ?
- monitoring miasta przeciez jest w realizacji,
- co do Poniatówki, to już od dawna były rozmowy o powstaniu w niej Muzeum Ziemi Błońskiej
- zajmijmy się lepije zarządem Błonianki a nie jej rozbudową,
- darmowe koncerty, fajna sprawa popieram, ale prosze najpierw zapytac czy to możliwe,
no młody Pan jest i to bardzo dobrze, ale wydaje mi sie ze robiąc program wyborczy nie powinien Pan pisac o tym co jest już w realizacji i projektach, powinien Pan wniesc cos nowego do Rady. Niestety wygląda on na nieprzemyślany.

Tytuł: Odp.
PostNapisane: 2010-11-04, 19:39 

Witam,

dziękuję za poświęcenie czasu na przeanalizowanie mojego planu, który zamierzam wcielić w życie, kiedy zostanę Radnym i zarazem chciałbym stanowczo sprzeciwić się Pana sugestii, iż nie jest to program przemyślany. Chciałbym zaznaczyć, że każdy może obiecać nawet przysłowiowe gruszki na wierzbie - ale co z tego?
Moje punkty, które pragnę zrealizować są przemyślane, przeanalizowane i pokrywają się z pilnymi potrzebami mieszkańców Miasta i Gminy.
Pana pytania odnoszą się w większości do kwestii, które już wcześniej poruszałem i zachęcam do uważniejszej lektury moich poprzednich wypowiedzi. :D

Jeżeli chodzi o zarzuty, iż monitoring jest już w realizacji - ale nie został jeszcze ukończony. Tak, więc jeżeli zostanę Radnym będę dalej wspierał tą inicjatywę.
Zarząd KS Błonianka jest suwerennym organem wybieranym przez działaczy KS i nie można ingerować w ich decyzję, bo to opiewa za nawoływaniem do naruszenia prawa.
Jeżeli chodzi o Poniatówkę to chcę, aby nie tylko mieściło się tu Muzeum, ale również miejsce codziennych spotkań mieszkańców i członków Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Błońskiej. Czyli inaczej niż cyt:„już od dawna były rozmowy”.
O koncertach i spektaklach teatralnych pisałem we wcześniejszych moim wypowiedziach.
Stwierdzenie, iż „Pana komitet jest przecież przeciwny karcie miejskiej” - proszę o podanie konkretnego dowodu w tej sprawie, gdyż ja wiem że ta sprawa jest w gestii naszego Komitetu do realizacji w nowej Kadencji Rady.

Dodam, że jeżeli Pan sugeruje, że niektóre sprawy były poruszane jeszcze za poprzedniej kadencji to oznacza, że ile spraw musimy jeszcze nadrobić, aby zrealizować pilne oczekiwania naszych mieszkańców sprzed 6-8 lat.

Pozdrawiam,

Tomek Wiśniewski

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-04, 23:31 
widac ma Pan słabe rozeznanie (odnośnie karty miejskiej) prosze porozmawiac ze swoim komitetem na ten temat.

Tytuł: Odp
PostNapisane: 2010-11-04, 23:51 

Panie hansen,
mimo wszystko proszę o podanie konkretnego dowodu w tej sprawie.
Tego rodzaju zarzuty niepoparte faktami można formułować także w innych kwestiach.

Pozdrawiam,

Tomek Wiśniewski

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-05, 08:58 
Cytuj:
Zarząd KS Błonianka jest suwerennym organem wybieranym przez działaczy KS i nie można ingerować w ich decyzję, bo to opiewa za nawoływaniem do naruszenia prawa.
:oops:

Ale można nie przyznać im środków jak to POWINNO mieć miejsce w tym roku !!!!
I dziwie się /a właściwie to zastanawiam / dlaczego mieli takie poparcie ze strony władz miasta ? - NO CIEKAWE ??? :roll: - kto wie?

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-05, 20:49 
Jak wnioskuję z treści i stylu Pana odpowiedzi, oprócz wykształcenia wykazuje Pan wysoką kulturę osobistą, co bardzo cenię i preferuję. Tym nie mniej po ponownym odczytaniu moich pytań i Pańskich odpowiedzi pozwolę sobie, jeśli Pan pozwoli, dać dobrą radę, by w dyskusji było mniej polityki a więcej faktów, mniej ogólników, a więcej konkretów.
Co do tego czy zostałem przekonany zapewne się Pan domyśla. Ale cóż, zawsze można jeszcze stanąć przed wyborem mniejszego zła..
Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-05, 23:11 

Witam,

Panie v.i.p,
„Ale można nie przyznać im środków jak to POWINNO mieć miejsce w tym roku !!!!” – to jest rozwiązanie, ale czy skuteczne i dające możliwość rozwijania się tego Klubu?
Jest potrzebna zmiana pokoleniowa, lecz to zależy od członków Błonianki.

Panie sprawdzam2010,
dziękuję za radę – będę miał to na uwadze.

Pozdrawiam,

Tomek Wiśniewski

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-07, 17:16 
:lol: jakie badania, jakie doświadczenia; oczym kandydat pisze; chyba o doświadczeniu porażki :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-07, 18:23 

Tomek:-) napisał(a):
Panie v.i.p,
„Ale można nie przyznać im środków jak to POWINNO mieć miejsce w tym roku !!!!” – to jest rozwiązanie, ale czy skuteczne i dające możliwość rozwijania się tego Klubu?
Jest potrzebna zmiana pokoleniowa, lecz to zależy od członków Błonianki.

Brak srodkow i zmiana pokoleniowa to ma byc sposob na rozwoj Błonianki?
Dlaczego w tym roku nie powinny zostac przyznane srodki finansowe dla pilki błońskiej?
O ile sie nie myle, "zmiane pokoleniowa" niedawno trenowano z kierownictwie klubu. I co? Pomoglo?
Prosze byc realista, albo znac temat...

:roll:

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-07, 19:19 
Panie Tomku

Gratuluje popieram młodych i ambitnych.
Gratuluje rozeznania we wszystkich sprawach dotyczących gminy.
Wiecej takich osób w radzie i wiele nowych pomysłów bedzie można zrealizować

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-07, 19:46 
Szanowny Panie Tomaszu.Zagłosuję na pana,ale jeszcze jedna prośba.Pan jako kandydat z komitetu Zenona Reszki,powinien również działać na jego korzyść i pozyskiwać potencjalnych wyborców.Mam nadzieję,że pan to robi :) pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-07, 21:11 

Panie general,
Moim celem jest wsparcie Klubu, a nie mieszanie się do wewnętrznych spraw tej organizacji, która należy do najstarszych tego typu na Mazowszu – nie możemy tego zapomnieć i to zmarnować.
O nie przyznaniu środków dla Błonianki, to był cytat z wypowiedzi Pana v.i.p, z którym się nie zgodziłem – bo uważam, że to nic nie da i zmarnuje kompletnie markę Błonianki.
O zmianie pokoleniowej napisałem, jako jeden z czynników, który mógłby bardziej wzmocnić Błoniankę – jeden, ale nie jedyny.
Tak jak wspomniałem – chcę, aby Dom Kultury i Stadion Błonianki stały się wizytówką Miasta. :D

Panie Kris,
Dziękuję za poparcie i proszę o polecenie mojej osoby swojej rodzinie i znajomym

Panie Dżon,
Jeszcze raz dziękuję za poparcie i pragnę dodać, iż wsparcie mojej osoby dla reelekcji Pana Burmistrza Zenona Reszki jest bardzo duża – prosząc o głos na niego przy rozmaitych spotkaniach (prywatnych czy publicznych).
W moim programie wyborczym zaznaczyłem, iż będę aktywnie wspierał inicjatywy kierowane ze strony Burmistrza. Dobra praca Pana Reszki przez ostatnie 4 lata jest najlepszym świadectwem na to, iż powinien zostać wybrany na kolejną kadencję.

Serdecznie pozdrawiam,

Tomek Wiśniewski

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-08, 09:12 

Tomek:-) napisał(a):
Panie general,
Moim celem jest wsparcie Klubu, a nie mieszanie się do wewnętrznych spraw tej organizacji, która należy do najstarszych tego typu na Mazowszu – nie możemy tego zapomnieć i to zmarnować.
O nie przyznaniu środków dla Błonianki, to był cytat z wypowiedzi Pana v.i.p, z którym się nie zgodziłem – bo uważam, że to nic nie da i zmarnuje kompletnie markę Błonianki.
O zmianie pokoleniowej napisałem, jako jeden z czynników, który mógłby bardziej wzmocnić Błoniankę – jeden, ale nie jedyny.
Tak jak wspomniałem – chcę, aby Dom Kultury i Stadion Błonianki stały się wizytówką Miasta. :D

Widzialem poczatek cytatu, ale konca nie, wiec uznalem to za literowke i Pana wypowiedz.
Ta wizytowka to ma byc tylko wizytowka, czy w Błoniance "przewiduje" Pan jakis pilkarzy?
:wink:
Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-08, 15:03 

Witam,
Proszę sprawdzić, kto zasiada w komisji konkursowej , decydującej o przydziale środków na realizacje zadań sportowych w gminie. I kto sprawuje kontrolę nad wydatkowaniem tych środków. Proszę również przeczytać protokoły i kierowane do burmistrza wnioski z posiedzeń KOKiS dotyczące m. in.przyznawania i wydatkowania środków a także ich rozliczania.
POZDRAWIAM

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-08, 15:22 

Jagoda Sowińska napisał(a):
Witam,
Proszę sprawdzić, kto zasiada w komisji konkursowej , decydującej o przydziale środków na realizacje zadań sportowych w gminie. I kto sprawuje kontrolę nad wydatkowaniem tych środków. Proszę również przeczytać protokoły i kierowane do burmistrza wnioski z posiedzeń KOKiS dotyczące m. in.przyznawania i wydatkowania środków a także ich rozliczania.
POZDRAWIAM

Pani Jagodo, czy bylaby Pani tak uprzejma przedstawic nam te "dane"? Dla Pani to zapewne zaden problem /jeden dluzszy post wiecej/, bo i chyba tych osob nie jest tak wiele w tejze komisji, a nam pozwoliloby zaoszczedzic czas szperajac w malo znanych nam dokumentach.
Pozdrawiam
8)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1