Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2019-09-16, 01:03

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-22, 23:40 

Beatasce napisał(a):
Zima dla dzieci jest radosna, dla nas dorosłych nie zawsze...(rachunki, uciążliwość chłodu, zaspy) ja nawet w zeszłym roku na rynku sie zakopałam :)
Wierzę, że nasza nowa rada zadba o lodowisko, bo ja łyżwy już odkopałam :) i czekają cierpliwie...

Nic bardziej zludnego, zima jest piekna.
Radze zostawic "wszystko" z boku. Cieszyc sie "chwila"...
Powodzenia.
8)

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-22, 23:41 
No tak, młodość , młodość , młodość. Daj mi skrzydła. :D

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-22, 23:50 

Jestem osobą, której życiu nadaje kształt radość i zadowolenie, wiem, że żyję.
Pozytywne myślenie jest świetną wskazówką :) każda pora roku ma w sobie coś pięknego.
Wiosna- rozkwitanie, Zima- piękno krajobrazu, Lato- piękne słońce a Jesień, że ja się urodziłam, więc nie może być ponura :)

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-22, 23:52 

Mozna i tak...
Stereotypy?
Smieszne...
8)

p.s.
Only pozytywne myslenie...

Czego zycze RM I B.
:wink:

Zgłoś post
PostNapisane: 2010-12-27, 23:44 

Paranoja Jakas , patrzyłem już jakiś czas temu na ten temat i sobie myslałem...czy "Beatasce" postradała zmysły? co ona sobie wyobraża? jak można wypisywać takie kretyńskie opowieści? z czego prawdą jest 5 %. Po pierwsze znam temat więc prosze mi nie wypisywac , ze nie znam. więc czas zaczać , oczywiście pisze o artykule z samego początku o kamienicy przy ul. Powstańców. Jedyną osobą ze wszystkich mieszkańców mieszkających tam która zazywała narkotyki to tzw. córka pani Bożeny. żałość jednym słowem. Awantury wywołuje upita alkoholem pani Bożena. bo to stary kirus a znam ją nie od dziś. Mieszkanie opisywane w który NIBY panuje ład i porzadek to tam własnie jest syf i malaria, bo pani Bożenie w głowie alkohol a nie sprzątanie domu.

Zgłoś post
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2014-07-01, 20:24 
Beatasce napisał(a):
Drodzy Forumowicze w związku z moim ograniczonym dostępem do stałego łącza internetowego, mój udział na forum jest ograniczony. odpisuje na Państwa pytania w miarę moich możliwości.

Pani Anno13,
bardzo lubię sport, ale niekoniecznie te dyscypliny, które Pani zaproponowała.
Jestem osobą opanowaną, nigdy nie dałam się poznać jako osoba nieopanowana i agresywna i daleka jestem do takiej postawy.
Nie wiem skąd bierze Pani takie wnioski dotyczące Pana Burmistrza? Nigdy nie powiedziałam o Panu Reszce złego słowa. Nie jestem w tym komitecie z przypadku, jestem ponieważ szanuję Pana Reszkę jako człowieka i Burmistrza. Mniej groźna filozofia Leppera, niż agresja Kaczyńskiego;).
I mała rada na koniec: Nigdy nie ocenia Pani książki po okładce.

Użytkowniku markzo,

uważam, że gmina powinna troszkę przystopować z dużymi inwestycjami, realizując te tylko najważniejsze, jakim wg mnie jest przedszkole i obwodnica.Nie, chcę abyśmy się kierowali zasadą "zastaw się, a postaw się". Trzeba najpierw uzyskiwać środki z zewnątrz, inwestorów. A gdy gmina będzie w lepszej kondycji finansowej, zainwestować w plany inwestycyjne, które zostały na drugim planie.

Użytkowniku general,

oczywiście rolki latem, a w zimę na łyżwach. w ostatnią zimę jeździłam regularnie dwa razy w tygodniu na naszym lodowisku:)

Użytkowniku KRZYSZTOF,

popieram obwodnicę zachodnią miasta tzw. średnicę. Wierzę, iż mimo przeszkód uda się zrealizować jej budowę.
Uważam, iż było to błędem, że nie wszyscy mieszkańcy mieli wpisaną informację o średnicy w warunkach zabudowy.
Panie Krzysztofie nie odniosłam się do korzyści obwodnicy poza miastem, ponieważ jestem w Komitecie Pana Reszki i zamierzam popierać jego zamierzenia programowe. A swoje przemyślenia w tej kwesti opisałam już na forum, które wzbudziły wiele dyskusji.

użytkowniku Kacper,

popieram program Pana Reszki oraz popieram obwodnicę zachodnią miasta. Moja odpowiedź brzmi TAK. Nie zamierzam utrudniać realizację tej inwestycji.

Pozdrawiam

NO I CO Z TEGO PANI UPORU.
KOLEJNE 4 LATA STRACONE

Zgłoś post

Tytuł: Re:
PostNapisane: 2014-07-01, 20:30 
Miki napisał(a):
@asam - proszę bez demagogii. Największe zagrożenie jest w tej chwili spowodowane ruchem, idącym przez centrum miasta. Średnica wyprowadzi ten ruch z centrum lada chwila. Wstrzymanie jej budowy oznacza, że jeszcze kilkanaście lat będziemy ten ruch w centrum miasta mieli.

Prace nad docelową obwodnicą trwają jednocześnie, ale trzeba by cudotwórcy, by ją wybudować przed 2020 rokiem. Jej budowa wzbudzi protest społeczny wcale nie mniejszy, niż ten obecny - nie ma terenów bezpańskich, ilość wykupów pod docelową obwodnicę jest przynajmniej dziesięć razy większa.

Ten Twój wpis to chyba był jakiś sen.

Zgłoś post

Tytuł: Re: Beata
PostNapisane: 2019-07-16, 08:23 

.

Zgłoś post
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1