Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2019-07-20, 00:51

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-02-06, 15:15 
Sympatykk, czy raczej Obcyy, a moze Marekk lub od razu p. Hubert lub p. Maciej.
Napisz wprost, bo dziwnie wygladaja Twoje kolejne wpisy pod roznymi nikami. Bedziesz bardziej wiarygodny. :wink:

Ja natomiast slyszalem, ze takie, jak Ty podajesz statystyki robi sie na potrzeby wyciagniecia jak najwiekszych pieniedzy dla danego klubu, czy zrzeszenia sportowego w naszym miescie.
Bo placi sie ponoc danej organizacji/klubowi za osobe "w papierach".
Nie jest tak? Ile pieniedzy przyznano Bloniance, Olympowi, Becie, Bieniewiczance. Moze sa inne jeszcze stowarzyszenia, nie pamietam?

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-06, 15:49 
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do przeczytania wywiadu z nowym prezesem Błonianki Błonie Hubertem Liszkiewiczem.
Strona http://www.bloniankablonie.futbolowo.pl
Link: http://bloniankablonie.futbolowo.pl/new ... ianki.html

Pozdrawiam

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-06, 15:53 
przyjdź po feriach na treningi to sam/sama zobaczysz. tyle w temacie

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-06, 16:28 
Valencja nie wiem co ci się nie podoba w moim wpisie ale nie widzę związku z pozostałymi. Po to jest forum żeby każdy pisał co chce. Uważam że ta sytuacja ktõrą opisałem jest dziwna i tyle.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-06, 17:07 
Obcyy napisał(a):
Valencja nie wiem co ci się nie podoba w moim wpisie ale nie widzę związku z pozostałymi. Po to jest forum żeby każdy pisał co chce. Uważam że ta sytuacja ktõrą opisałem jest dziwna i tyle.

W Twoim wpisie podoba mi sie wszystko. Jest po prostu piekny. :wink:

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-06, 17:36 
Widze że forum się podzieliło.
Jak wszędzie będą zwolennicy i przeciwnicy.
Ale zaczęło się coś dziać na forum.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-06, 17:51 
Złośnik napisał(a):

Co Ci sie podzielilo?
Wszyscy kibicujemy Bloniance i dzieciakom blonskim.
Niektorzy nawet spod paru nikow na raz............ :wink:

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-06, 18:21 
Fan1917 napisał(a):
Do beta 13

Grzegorz Banaszkiewicz, Janusz Guzik, Krzysztof Florczyński, Hubert Liszkiewicz, Marcin Kacprzak, Maciej Cieślak, Stanisław Liszkiewicz, Michał Wójcik. Tak jest napisane na http://blonianka.futbolowo.pl/news,1781 ... ianka.html . Odnośnie przydziału stanowisk, żadnej oficjalnej informacji nie ma. Wiadomo tylko tyle, że Prezesem jest Hubert Liszkiewicz zaś Vice-Prezesem Marcin Kacprzak.

Toż to można by rzec - obracamy się w kamiennym kręgu . Te same twarze od 15-tu może więcej lat . Sam Hubert to za mało , nie ma szans na większe zmiany i jeszcze ten Kacpzak* o zgrozo . Nie pozwolił bym , aby moje dziecko miało z tego rodzaju ludźmi do czynienia* .

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-06, 23:04 
valencja napisał(a):
Złośnik napisał(a):

Co Ci sie podzielilo?

Z mojego punktu widzenia to ty za klubem nie przepadasz.
A może tylko za niektórymi działaczami ???
Może ty powiesz wprost o co ci chodzi.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-06, 23:07 
Dajmy działać Zarządowi, będziemy oceniać później.
Każdy wie jak Klub jest postrzegany, jest szansa że będzie lepiej.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-07, 08:24 
valencja napisał(a):
Sympatykk, czy raczej Obcyy, a moze Marekk lub od razu p. Hubert lub p. Maciej.
Napisz wprost, bo dziwnie wygladaja Twoje kolejne wpisy pod roznymi nikami. Bedziesz bardziej wiarygodny. :wink:

Ja natomiast slyszalem, ze takie, jak Ty podajesz statystyki robi sie na potrzeby wyciagniecia jak najwiekszych pieniedzy dla danego klubu, czy zrzeszenia sportowego w naszym miescie.
Bo placi sie ponoc danej organizacji/klubowi za osobe "w papierach".
Nie jest tak? Ile pieniedzy przyznano Bloniance, Olympowi, Becie, Bieniewiczance. Moze sa inne jeszcze stowarzyszenia, nie pamietam?

Tak jak już pisałem wcześniej niektórzy wiedzą że dzwoni tylko nie wiedzą w którym kościele.
I później piszą "słyszałem" "ponoć"
Nie są to żadne statystyki bo do takowych to ma pewnie dostęp Klub i Urząd skoro daje na to kasę. A ja po prostu opisałem co widziałem.
Może coś się ruszy, może nie, może będzie lepiej, może gorzej.
Pożyjemy zobaczymy.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-07, 08:28 
Błonianka przegrała swój drugi mecz w okresie przygotowawczym z Milanem Milanówek 2:0.
Do przerwy ponoć było nieźle, mieliśmy kilka okazji i niewykorzystany rzut karny.
Chłopaki mówili że mecz był dość wyrównany, ale pary nie starczyło.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-07, 09:02 
Złośnik napisał(a):
valencja napisał(a):
Złośnik napisał(a):

Co Ci sie podzielilo?

Z mojego punktu widzenia to ty za klubem nie przepadasz.
A może tylko za niektórymi działaczami ???
Może ty powiesz wprost o co ci chodzi.

Jak moge nie sympatyzowac z klubem z Blonia, zarazem mieszkajac w tym miescie?
Ty juz napisales wprost, o co Tobie chodzi - grunt, ze zaczelo sie cos dziac na forum......!!!!!

Od niedawna pojawily sie w zarzadzie "nowe" osoby, ktore de facto nie sa nowymi. Moze mlodszymi, ale nie nowymi. Stara gwardia siedzi tylko rzad dalej, wiec jak dla mnie zmieni sie niewiele.
Oby ta praca z dziaciakami dala wyniki na boisku.

Wspomnialem powyzej o wyliczaniu pieniedzy dla klubow i stowarzyszen, bo tak to wyglada.
Mozesz sie nie zgadzac, ale zainteresowani wiedza, o czym pisze.
Pieniadze daje sie na juniorow, a nie seniorow. No, ale ktos musi skorzystac.

Spojrz, jakie sekcje istnieja w Bloniu. Dlaczego w dobie bardzo popularnych dyscyplin, jak koszykowka i siatkowka, tych sekcji nie ma w Bloniu. Poza Beta, gdzie jest tylko sekcja dziewczeca.

Dla przykladu p. Buzalski prowadzi, z tego co wiem to z niezlymi wynikami, sekcje koszykowki w Grodzisku. O siatkowce meskiej mozna zapomniec. Zero zainteresowania.
Pamietam p. Leduchowaskiego, teraz koordynatora m.in. chyba d/s sportu, z czasu, gdy byl w-f-istom w liceum. Nie wiem, co on koordynuje, ale chyba nie sport. Moze parkowanie samochodu pod oknami ratusza, gdzie stoi zakaz zatrzymywania sie.

Blonianka byla zawsze szczodrze obdarowywana, co w ogole nie przekladalo sie na wyniki. Po prostu paru pseudo-dzialaczy przyznawalo sobie samym pieniadze i jakos to szlo.
Kibicuje, zeby poszlo wreszcie we wlasciwa strone.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-07, 10:17 
Jak moge nie sympatyzowac z klubem z Blonia, zarazem mieszkajac w tym miescie?
Ty juz napisales wprost, o co Tobie chodzi - grunt, ze zaczelo sie cos dziac na forum......!!!!!

Od niedawna pojawily sie w zarzadzie "nowe" osoby, ktore de facto nie sa nowymi. Moze mlodszymi, ale nie nowymi. Stara gwardia siedzi tylko rzad dalej, wiec jak dla mnie zmieni sie niewiele.
Oby ta praca z dziaciakami dala wyniki na boisku.

Wspomnialem powyzej o wyliczaniu pieniedzy dla klubow i stowarzyszen, bo tak to wyglada.
Mozesz sie nie zgadzac, ale zainteresowani wiedza, o czym pisze.
Pieniadze daje sie na juniorow, a nie seniorow. No, ale ktos musi skorzystac.

Spojrz, jakie sekcje istnieja w Bloniu. Dlaczego w dobie bardzo popularnych dyscyplin, jak koszykowka i siatkowka, tych sekcji nie ma w Bloniu. Poza Beta, gdzie jest tylko sekcja dziewczeca.

Dla przykladu p. Buzalski prowadzi, z tego co wiem to z niezlymi wynikami, sekcje koszykowki w Grodzisku. O siatkowce meskiej mozna zapomniec. Zero zainteresowania.
Pamietam p. Leduchowaskiego, teraz koordynatora m.in. chyba d/s sportu, z czasu, gdy byl w-f-istom w liceum. Nie wiem, co on koordynuje, ale chyba nie sport. Moze parkowanie samochodu pod oknami ratusza, gdzie stoi zakaz zatrzymywania sie.

Blonianka byla zawsze szczodrze obdarowywana, co w ogole nie przekladalo sie na wyniki. Po prostu paru pseudo-dzialaczy przyznawalo sobie samym pieniadze i jakos to szlo.
Kibicuje, zeby poszlo wreszcie we wlasciwa strone.[/quote]

Popieram kolegę z tym nowo starym zarządem, ale dajmy im szanse.
W sprawie pieniędzy to chyba jasne że powinny iść na młodzież, a nie na dorosłych ludzi.
Ogólnie odnosząc się do tematu sportu, też muszę przyznać rację, leżymy.
Nie wiem czy brak jest wystarczających środków, czy chętnych.
Ale nad tym problemem powinni zastanawiać się w UMiGM Błonie, a konkretnie w wydziale sportu.
No i nie mogę zapomnieć również o naszym Naczelniku p.Leduchowskim.
Z tym autem to masz rację, ale to trochę tak jak z mandatami dla posłów.
To p.Leduchowski powinien odpowiadać za sport w Błoniu "koordynować sport"
Nie zauważyłem żeby Miasto organizowało jakieś imprezy sportowe, no może tylko te w których biorą udział szkoły.
Dokładnie nie wiem ale może z 15 imprez w roku i nie wiem czy nie przesadziłem.
Ciepła posadka, a teraz chyba dwie p.Gliński jeszcze do towarzystwa.
Wracając jeszcze do Błonianki to wydaje mi się że nie chodzi tu o wyniki dzieci, ale o to żeby miały gdzie spędzać wolny czas. Oczywiście każdy woli wygrywać.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-07, 12:41 

Obrazki: 72
Pan Leduchowski ma koordynować, a nie uprawiać za was sport. Zajrzyjcie do encyklopedii, jak nie rozumiecie terminu "koordynator". Od organizacji są kluby sportowe, stowarzyszenia etc. I pan Leduchowski nie będzie pracował za zarząd Błonianki, Bety czy innego klubu. I jakoś Beta działa i nie narzeka, ciężarowcy na Błoniance działają, działa pan Karlicki na Olympie, choć jest już wiekowy i schorowany. Jak ktoś chce skorzystać z hali Olympu, sali gimnastycznej przy którejś ze szkół, dowolnego boiska - nie musi zakładać klubu, wystarczy ustalić wolny termin z właścicielem obiektu.

Urząd organizuje rozgrywki sportowe na Dniach Błonia. Poza tym ma wam pomagać, ale najpierw to wy musicie chcieć działać. Ja na przykład próbowałem rozkręcić strzelectwo w Błoniu, i miałem pełne wsparcie urzędu, ale zabrakło chętnych do wspólnej pracy, i sobie odpuściłem samotną walkę z wiatrakami - mimo tego, że wśród dzieciaków zapał i zainteresowanie były. Ale nikt nie wybuduje strzelnicy dla jednego działacza, żeby był najbardziej aktywny i ambitny.

Narzekacie na Błoniankę - ale tym ludziom przynajmniej coś się chce robić.

Zgłoś post
 Zobacz profil   Prywatny album
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1