Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2019-07-20, 23:18

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-07-20, 09:28 
PASS-ta pomidorowa dobra do gara :lol: :lol: :lol:z makaronem i z cebulą z Ożarowa :lol: :lol: :lol:

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-07-21, 11:33 
kiedyś jechałem przez Pass samochodem i nagle mi wyparowała benzyna zgłosiłem to do NASA otrzymałem odpowiedz że w tym miejscu działają siły nad przyrodzone fajne miejsce jak tam się przejeżdża ludzie tacy jacyś inni podobno wycieczki z zagranicy odwiedzają to miejsce często czyli jest OK

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-07-22, 20:00 
Gość napisał(a):
kiedyś jechałem przez Pass samochodem i nagle mi wyparowała benzyna zgłosiłem to do NASA otrzymałem odpowiedz że w tym miejscu działają siły nad przyrodzone fajne miejsce jak tam się przejeżdża ludzie tacy jacyś inni podobno wycieczki z zagranicy odwiedzają to miejsce często czyli jest OK

tak wycieczkę zrobimy do twojego domu na ogórkową

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-07-28, 06:27 
Jak wygląda sprawa z budową chodnika do osiedla?

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-08-14, 22:00 
Gość napisał(a):
Jak wygląda sprawa z budową chodnika do osiedla?

No właśnie! Jak wygląda sytuacja?

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-08-24, 07:54 
chodnik już dawno "wybudowany".

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-08-28, 12:10 
mieszkaniec1010 napisał(a):

To bardzo dobra informacja. Oby takich niepozornych spraw udało się załatwić jak najwięcej.

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-09-06, 09:19 
Mam pytanie, czy to prawda że w tych familokach zwanych osiedlem przy pałacu nie ma instalacji gazu ziemnego i na dodatek jest zakaz używania butli gazowych w mieszkaniu. To wynikało by że ażtak na bogato tam mieszkańcy bytują i wszystko na prund mają
.. aaa to dlatego jest pomysł tych wiatraków w pobliżu
Proszę o odpowiedź jakie macie ogrzewanie?? i w jaki sposób macie ciepłą wodę?

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-09-08, 20:48 
Frankowicz napisał(a):
czy to prawda że w tych familokach zwanych osiedlem przy pałacu nie ma instalacji gazu ziemnego
Gaz jest doprowadzony do kotłowni budynkowych, ogrzewa CO i CWU.

Frankowicz napisał(a):
na dodatek jest zakaz używania butli gazowych w mieszkaniu
To zdrowy rozsądek podpowiada.

Frankowicz napisał(a):
ażtak na bogato tam mieszkańcy bytują i wszystko na prund mają
Instalacja 3 fazowa w kuchni do podłączenia płyty ceramicznej (halogenowej, indukcyjnej) i piekarnika to obecnie norma.

Frankowicz napisał(a):
Proszę o odpowiedź jakie macie ogrzewanie?? i w jaki sposób macie ciepłą wodę?
Grzejniki na ścianach, a woda z kranu, do tego liczniki ciepła i wody.

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-09-10, 21:08 
w takim razie zwracam honor i przepraszam, ktoś strasznie mnie podpuścił wciskając mi zupełny kit który wydawał mi się troche niedorzeczny no ale uwierzyłem. Jak to zawistny łatwo się dać podpuścić plotom

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-09-16, 17:19 
Ostatni blok będzie wybudowany pewnie bardzo oszczędnościowo i po macoszemu. Nowe na horyzoncie ale zyski.
Zmianach nazwy firmy, tylko po co? źeby z reklamacjami nikt nie trafił i nie było się od kogo upominać.
Fundamentalnym założeniem jakie towarzyszy firmie jest największy zysk z budowanych inwestycji jak widać.
Na takie podejście składa się kilka kluczowych czynników wśród których należy wyróżnić: zachłanność i kieszenie bez dna.

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-09-17, 07:59 
Frankowicz napisał(a):
w takim razie zwracam honor i przepraszam, ktoś strasznie mnie podpuścił wciskając mi zupełny kit który wydawał mi się troche niedorzeczny no ale uwierzyłem. Jak to zawistny łatwo się dać podpuścić plotom

ploty ploty ploty... błonie i okolice to chyba z tego żyją... to trochę przykre
"słyszałem" "ludzie gadają" "wieść niesie" "słuchy chodzą"

WIOCHA!

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-09-20, 21:07 
Frankowicz napisał(a):

ploty ploty ploty... błonie i okolice to chyba z tego żyją... to trochę przykre
"słyszałem" "ludzie gadają" "wieść niesie" "słuchy chodzą"

WIOCHA!

Mieszkaniec1010, zdaje się że jesteś mieszkańcem omawianego osiedla, może przedstaw plusy i mninusy tego wyboru?

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-09-23, 19:14 
gość 45 napisał(a):

To bardzo dobra informacja. Oby takich niepozornych spraw udało się załatwić jak najwięcej.

no wcale nie taka dobra. 60 000 PLN jak psu w odbytnice z Urzędu Miasta, kiedy Hirny chciał budować chodnik z osiedla nad rzeczką w stronę "centrum passu".

Te 60 000 PLN można było wydać na inny cel w Passie... Eh... :/

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-09-28, 15:23 
gość super ktoś napisał(a):
Hirny chciał budować chodnik z osiedla nad rzeczką w stronę "centrum passu".

to znaczy? chciał budować chodnik na wewnętrznym terenie osiedla? czy chodnik w pasie drogi gminnej?

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1