Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2019-07-15, 23:43

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-04-03, 15:55 
obsługa fatalna, rehabilitacja jeszcze gorsza :(

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-04-03, 20:29 
już za kilka miesięcy dyrektor wystartuje na radnego od burmistrza :lol:

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-04-03, 23:02 
A ja złego słowa nie powiem - bardzo mi pomogli na rehabilitacji, a rejestratorka która rzeczywiście byla mało sympatyczna już nie pracuje tam.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-09-10, 10:20 
Korzystam od dawna. Z rejestracją różnie bywa ale z nami pacjentami również. Jednak zwracajmy najbardziej uwagę na lekarzy!! i tutaj mogę przyznać, że współpracują z nimi naprawdę świetni specjaliści. Bynajmniej na dzień dzisiejszy. Zawsze jeżdziłam do Warszawy teraz mam na miejscu lekarzy godnych polecenia I jestem BARDZO zadowolona. Nawet bardziej niż bardzo.

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-03-21, 19:25 
Ja bym odradzał internistę panią Agatę Malendę. Szkoda pieniędzy. Nie pojawięsię w przychodni

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-03-30, 14:28 

Obrazki: 47
Kilka miesięcy temu zamierzałem pójść na wizytę do Credomed w Błoniu do laryngologa - p. Marii Balcerzak. Na szczęście zapoznałem się z opiniami o tej lekarce na stronie
https://www.znanylekarz.pl/maria-balcerzak/laryngolog/warszawa i nie zapisałem się do tej osoby oraz dlatego nie korzystam z usług tej przychodni lekarskiej.

Zgłoś post
 Zobacz profil   Prywatny album
PostNapisane: 2019-01-17, 09:44 
Miałam pakiet z medicovera. Na samym początku było bez problemu do internisty mogłam się dostać tego samego dnia (mimo że w większości razy były opóźnienia od 30 minut do 1h), rehabilitacje miałam o tej godzinie która mi pasowała. Wtedy nie miałam żadnego zastrzeżenia oprócz obsługi co poniektórych osób lecz teraz od września zrobiło się tam coś okropnego do internisty mogę się zapisać na za tydzień lub dłużej, miałam parę razy odwoływaną wizytę ginekologiczną tego samego dnia bo było wystawione zwolnienie na żądanie czy cos takiego i zostawałam bez leków, których nikt inny nie chciał mi przepisać, miałam wystawione nowe zaświadczenie o rehabilitacjach we wrześniu i wtedy dowiedziałam się że są na godziny i miałam dzwonić pod koniec miesiąca by się zapisać gdy dzwoniłam nie było miejsc po godzinie 15 ale w grudniu zdążyłam i wtedy gdy miałam zacząć rehabilitacje zostałam poinformowana że moje skierowanie zostało zgubione wiec powiedziałam że rezygnuje z ich usług i będę jeździ gdzieś indziej gdzie obsługa nie zmienia się co chwilę.

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-06-05, 12:31 
Korzystałam w ostatnim czasie z usług Credomed z rehabilitacji i zdecydowanie odradzam. Poszłam tam na zabiegi i ćwiczenia indywidualne po operacji kolana, ćwiczenia nie zostały dostosowane do mojego przypadku, wszyscy z kolanami wykonywali te same ćwiczenia co ja. Rehabilitant, który mnie prowadził na ćwiczeniach zostawiał mnie i obsługiwał w tym czasie wiele innych osób byle jak najwięcej zarobić. Ćwiczenie, które powinnam wykonywać maksymalnie 10 minut wykonywałam ponad 30 minut bo rehabilitant o mnie zapomniał i ani razu nie zajrzał. Przed rehabilitacją chodziłam już normalnie (bez kul i bez ortezy), po jednym dniu rehabilitacji ledwo mogłam chodzić. Kiedy poszłam do nich następnego dnia i rozmawiałam z rehabilitantem na temat pogorszenia mojego stanu zdrowia, uzyskałam tylko odpowiedź żebym nie wykonywała jednego z wielu ćwiczeń, po czym znów zostawił mnie z jednym ćwiczeniem na ponad 30 minut. Przez tą rehabilitację trafiłam tego samego dnia na SOR. Teraz od nowa muszę pracować aby móc chodzić tak jak przed rehabilitacją i aby noga znów wróciła do większej sprawności. Przez tą rehabilitację leczenie mojej nogi nie przebiega jak powinno, wszystko miało się już zrosnąć lecz przez źle dobrane ćwiczenia obciążające tą nogę bardziej niż było zalecane tak się nie stało. Jeśli nie chcecie pogorszyć sobie stanu zdrowia to radzę omijać to miejsce szerokim łukiem.

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-07-04, 21:25 
A ja zdecydowanie polecam rehabilitacja na najwyższym poziomie pełen profesjonalizm ćwiczenia i zabiegi zlecone przez rehabilitanta idealnie dobrane do moich potrzeb co chwilę coś nowego z ćwiczeń było, drugi raz też bym poszla

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1