Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2019-07-19, 23:44

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-03-14, 21:22 

Obrazki: 2
Witam,
czy ktoś z forumowiczów korzysta z usług Credomed?
Czy polecacie pracujących tam lekarzy, usługi?
Jak oceniacie standard tej przychodni?

Pozdrawiam

Zgłoś post
 Zobacz profil   Prywatny album
PostNapisane: 2011-08-09, 09:27 

Tak, korzystałam i to parokrotnie, miałam tam rehabilitację na kręgosłup (3 serie po 15 zabiegów) oczywiście prywatnie. A jak lekarz z tej samej przychodni przepisał mi zabiegi i chciałam wykorzystać w ramach NFZ to zrobił się problem, bo w godzinach popołudniowych już na NFZ zabiegów nie robią, więc musiałabym porzucić pracę, aby skorzystać z zabiegów w Credomodzie. Jak zaczynali i korytarze świeciły pustkami,to było miło i przyjemnie, teraz jest mniej przyjemnie, bo mają już pacjentów. Do lekarzy czeka się długo i zapisy są robione co 10 mniut, więc są spore opóźnienia i zamiast wejść na umówioną godzinę to czeka się czasami i 30 mniut. Szkoda, bo zapowiadało się dobrze.

Zgłoś post
PostNapisane: 2011-08-13, 15:25 

do Izy ; przychodnia jest czynna w ramach NFZ od godziny 8 do 18 ; więc pacjent na NFZ zapisywany jest maksymalnie na 17:30 z tego co się orientuje. NIE PRAWDĄ jest że osoby zapisywane są co 10 minut lecz co 30 MINUT. a poślizg wynika z tego że ludzie kombinują i przychodzą wcześniej a bo noż widelec uda się wcześniej wejść ; jak się przychodzi dużo wcześniej to trzeba później takto czekać i jest wielki problem. były pacjent

Zgłoś post
PostNapisane: 2012-01-26, 21:44 
zapisy co 10 min !!! rehabilitacja straszna masówka, zależy kto Cie masuje, ale lepsze to niż nic

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-02-07, 11:15 

Niemiła obsługa, bałagan, kolejki, aż dziw że prywatnie... Największe zamieszanie u lekarzy ortopedów. Prywatne wizyty razem z funduszowymi, raz byłam świadkiem, jak pacjentów z jednego dnia przepisali na kolejny i była zdublowana kolejka (po 2 os. na tą samą godzinę) Wizyty trwały ok 3min. Jeden plus - lekarz ginekolog dr. Ruszkowski. Świetny fachowiec. Ale z zapisem też są kłopoty, bo czasem go nie ma a czasem przyjeżdża nieplanowo i Panie z rejestracji dzwonią do pacjentek (o 19.00) , cytuję: "czy nie chciałaby Pani wpaść do nas na wizytę u ginekologa dziś o 20.30",- "ale ja jestem umówiona na za tydzień" -"no tak ale lekarz akurat teraz może..." :lol:

Zgłoś post
PostNapisane: 2012-02-24, 23:03 

Czasami ludzie rezygnują z rezerwacji. Więc administracja kombinuje żeby okienka zalepić.
Ja tam u nich ze dwa razy korzystałem z ich diagnostyki. Było wszystko dobrze, szybko i z uprzejmością.

Dodatkowo zdaje się, że credomed trzyma sztamę z medicover i honoruje ich klientów.

Zgłoś post
PostNapisane: 2012-07-02, 19:54 
SĄ TO OSZUŚCI,KTÓRZY ZDZIERAJA TYLKO PIENIĄDZE.ONI SA DO DUPY.OSZUKALI MNIE.NIE POLECAM.TRZYMAJCIE SIE OD CREDOMEDU JAK NAJDALEJ

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-07-11, 21:38 
a może wiece szczegółów ??? konkurencjo:D

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-07-31, 20:25 
Przychodnia ma profesjonalnych lekarzy i mila obsluge. Brakuje USG ginekologicznego ... niestety. Sama jestem zapisana do Ruszkowskiego (juz druga ciaza!)

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-08-06, 15:28 
Hej, jestem byłym pracownikiem tego miejsca.
Nie dość że płacili mi pensje w ratach i spóźniali się ZAWSZE - to nastawienie jest generalnie na wyciągnięcie jak najwięcej kasy od pacjentów. Nie dziwcie się - prowadzi ten przybytek de facto kosmetyczka po podstawówce, lekarze tam jedynie podpisują papiery.
NIE POLECAM, WRĘCZ ODRADZAM

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-08-27, 15:58 
Chamska obsługa i bałagan.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-01-22, 23:04 
Bylem w zeszłym tygodniu, warunki super, nie ma tłoku, bardzo dobry ortopeda, dr owczarek. Z rozmów z innymi w przychodni (sam nie sprawdzałem, powtarzam opinie) podobno fajna rehabilitacja i specjaliści lekarze, tylko laryngolog marny. Mają usg, i chyba jeszcze badanie żył ale nie jestem pewien. Podobno od stycznia są nowi właściciele, jacyś lekarze z Warszawy, i ściągają nowych specjalistów.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-01-23, 23:56 
bardzo dobra obsługa i wszystko ok polecam

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-03-23, 19:20 
O lekarzach tej przychodni nic nie mogę powiedzieć ale obsługa telefoniczna Pani recepcjonistki żenująca. Jak dla mnie starsza Pani (tak wnioskuję po głosie bo niestety Pani ta nie zechciała się przedstawić a wręcz odmówiła mi podania swoich danych), do zwolnienia od zaraz dyscyplinarnie. Pani nie potrafiła udzielić mi informacji dotyczącej dni i godzin przyjmowania pacjentów przez lekarza internistę, a na moje zdziwienie odparła, że jak mi się nie podoba to żebym poszła sobie gdzie indziej, po czym rzuciła słuchawką. W dzisiejszych czasach, i to w prywatnej przychodni takie zachowanie recepcjonistki to skandal!!!!!

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-03-24, 13:44 
Zgadzam się, recepcja nie pozostawia wątpliwości, że dzwoni się do, no powiedzmy prowincjonalnej przychodni a nie do nowoczesnego centrum medycznego. Kilka tygodni temu szukałam lekarza na cito i dzwoniłam do wszystkich w okolicy, Medicover, Damian, nasz Credomed itp.
No i po tych wszystkich do bólu profesjonalnych rozmowach, nagrywanych, z przeszkolonymi na wszystkie sposoby osobami, odebrała pani w Credomedzie...:))to było wyraźne zderzenie dwóch światów, przez moment myślałam, ze pomyliłam numer i ktoś sobie ze mnie jaja robi :))
Jak mi pani recepcjonistka zadała z pretensją pytanie - a co właściwie pani jest..? ( w domyśle - może z pierdołą dzwoni a ja będę wyciągać kalendarz, szukać terminu do lekarza, i marnować cenny czas), to wybuchnęłam śmiechem i tak się skończył mój kontakt z Credomedem.
No, ale może właścicielom się kasa zgadza dlatego na to pozwalają.

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1