Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2019-07-16, 21:20

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-04-11, 10:15 

Jakie rzeczy z takich sprzętów turystycznych stanowią absolutne minimum jak dla was? Ja sama przeważnie pakuję się "na oszołoma" i w sumie niezbyt zastanawiam się czy coś mi się przyda czy nie. W efekcie mam zapełniony cały bagażnik.

Zgłoś post
PostNapisane: 2017-04-12, 13:16 

Staram się dokładnie dobierać rzeczy które ze sobą biorę tak aby nie potrzebnie nie zawalać bagażnika samochodu, czyli to co najpotrzebniejsze ;)

Zgłoś post
PostNapisane: 2017-05-08, 10:22 

32orvenas napisał(a):
Jakie rzeczy z takich sprzętów turystycznych stanowią absolutne minimum jak dla was? Ja sama przeważnie pakuję się "na oszołoma" i w sumie niezbyt zastanawiam się czy coś mi się przyda czy nie. W efekcie mam zapełniony cały bagażnik.

Jest kilka rzeczy które powinny się znaleźć w walizce
wygodne buty
jakaś kurtka nieprzemakalna ( nawet w cieplejszych krajach może czasami popadać deszcz)
podstawowe leki

Warto jest zagladać sobie na blogi turystyczne. Można tam znaleźć bardzo wiele podpowiedzie na temat tego na co warto jest zwracać uwage przy pakowaniu się:
http://www.starovka.pl/

O tutaj na przykład

Zgłoś post
PostNapisane: 2017-05-17, 13:29 

Przecież to zależy od tego gdzie i po co się jedzie.

Zgłoś post
PostNapisane: 2017-06-23, 10:36 

Zgadza się. :)

Szukałem recenzji na temat różnych kont oszczędnościowych i lokat, które pozwalają na lokowanie środków w bankach. Tak trafiłem tutaj, gdzie szukam sprawdzonych recenzji o tym produkcie finansowym. Zastanawiam się nadal nad wyborem odpowiedniego produktu, na którym ulokuje swoje oszczędności. :shock: Moją uwagę zwróciło opisywane na blogu konto osobiste w ING Banku Śląskim. Opinie na jego temat znalazłem na forach dyskusyjnych w internecie.

Powiązany z nim rachunek oszczędnościowy jest prowadzony w złotych polskich. Kolega jest klientem tej instytucji i konto ing direct zachwalał mi w prywatnych rozmowach. Choć oficjalnie pracował wtedy w innym banku dostępnym na polskim rynku. Jego przewaga jak czytałem polega na tym, iż można wpłacać i wypłacać środki w dowolnym momencie, bez konieczności utraty odsetek. Inaczej niż ma to miejsce w przypadku lokat bankowych. Finansuje swoją pasje i swoje marzenia. :)

Chciałbym znaleźć idealne konto bankowe bez ukrytych kosztów, jakie ma podobno w ofercie. Być może zadowoli mnie także lokata z atrakcyjnym oprocentowaniem. Chce znaleźć swe miejsce na ziemi i swój bank. Jak na razie wyszukałem w sieci opinie o smart koncie w banku smart, wśród klientów tej instytucji finansowej. Jednak konto direct w ING prowadzone w złotówkach jest moim zdaniem jednym z najtańszych rachunków osobistych obecnie w Polsce, stąd pozytywna recenzja na blogu i wielu forach internetowych. Produkt ten z powodzeniem konkuruje z innymi bankowymi RORami, które są darmowe tylko w teorii, zaś w banku opłaty rzeczywiście nie są pobierane, ponieważ prowadzenie konta jest bezpłatne. Do tego masz sieć darmowych bankomatów w Polsce i na Świecie. Do rachunku prowadzonego w złotówkach można otworzyć konta w walutach obcych, takich jak euro, dolar amerykański i frank szwajcarski.

Ma ktoś z tego forum rachunek oszczędnościowy w banku ING? :?:

Zgłoś post
PostNapisane: 2019-03-29, 09:38 

Wygodne buty, nie koniecznie z najwyższej półki. Na promocjach łatwo znaleźć http://urodaporady.pl/jak-szukac-tanich-butow-5-sposobow-na-znalezienie-butow-w-atrakcyjnych-cenach/, byle nie trampki :) .Dalej to nieprzemakalna kurtka, polar, plecak turystyczny. Drobne wyposażenie to latarka, apteczka, telefon.

Zgłoś post

Strefa czasowa: UTC + 1