Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2019-07-16, 15:43

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-10-17, 15:41 

Obrazki: 2
Pościel to nasza pasja. Pościel satynowa, pościele z kory i bawełny, pościel dla dzieci, kołdry i poduszki, prześcieradła, ręczniki w szerokiej gamie wzorów i kolorów to bogata oferta sklepu KamKryst.pl. Pościele, prześcieradła, kocyki wykonane są z bardzo dobrych materiałów, charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i atrakcyjną ceną. Pościele i pozostałe artykuły pościelowe posiadają wszelkie wymagane certyfikaty. Odbiór osobisty w Błoniu - bez dodatkowych opłat. Zapraszamy.

Ostatnio edytowano 2014-06-22, 17:52 przez KamKryst, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
 Zobacz profil   Prywatny album
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-13, 15:47 
Widzę że macie w sklepie www.kamkryst.pl/posciel_dziecieca_licencyjna.html pościel dla dzieci i stąd moje pytanie o jakość tej pościeli. Kiedyś kupiłam taką pościel dziecięca i po praniu straciła zupełnie kolor. Jak jest z tą pościelą, bo wzory i ceny są bardzo atrakcyjne. Odbiór w Błoniu jest darmowy? Pozdrawiam Janina

Zgłoś post

PostNapisane: 2010-11-14, 20:47 

Pani Janino. Dziękuję za zainteresowanie naszą pościelą dla dzieci. Pościel o którą Pani pyta jest bardzo dobrej jakości, nie farbuje w praniu mimo ostrzeżeń producenta na opakowaniu. Możemy polecić tą pościel ponieważ nasz Syn korzysta z takiej pościeli już jakiś czas i żona jest zadowolona. Pozdrawiam Krzysztof.

Zgłoś post
PostNapisane: 2010-11-26, 08:34 
Witam. Poszukuję pościeli z Andropolu takiej jak na http://www.kamkryst.pl/posciel_satynowa.html Według opisu nie ma jej wtej chwili i stąd moje pytanie, kiedy będzie dostepna. Kupowałam już u Was pościel dla dzieci i jestem bardzo zadowolona. Kama

Zgłoś post

PostNapisane: 2010-12-02, 22:12 

Witam. Pościel, której Pani szukała jest już dostępna. Zapraszamy do naszego sklepu. Może Pani odebrać pościel osobiście w Błoniu, oczywiście bez dodatkowych opłat. Polecam również pościel dziecięcą oraz pościel z kory - bardzo dobra gatunkowo. Zapraszam.

Ostatnio edytowano 2014-06-22, 17:54 przez KamKryst, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
PostNapisane: 2010-12-09, 08:19 
Chciałam podziękować za zakupy pościeli w Państwa sklepie. Pościel okazała się super, nawet ładniejsza niż na zdjęciach. Obsługa z Państwa strony na 5!!! Planuję zakup jeszcze http://www.kamkryst/koldry_i_poduszki.html kołdry, ale to już chyba po Świętach. Jeszcze raz dziękuję za udany zakup pościeli. Kryśka

Zgłoś post

PostNapisane: 2010-12-11, 22:15 
Kupiłem u Was <a hreff="http://www.kamkryst.pl/posciel_dziecieca_licencyjna.html">pościel dla dzieci</a> z misiem Uszatkiem. Czy będziecie mieli jeszcze taki wzór pościeli, bo chciałbym jeszcze jeden a już w sklepie go nie ma? Ta pościel dziecięca jest super, nie tak jak kiedyś Pozdrawiam

Zgłoś post

PostNapisane: 2010-12-12, 09:03 

Witam. Pościel z Misiem Uszatkiem jest już dostępna. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą ręczników dla dzieci i nie tylko - 100% bawełna - ręczniki z ulubionymi postaciami z bajek, kreskówek i filmów Disney. Zapraszamy na strony sklepu.

Ostatnio edytowano 2015-02-18, 21:40 przez KamKryst, łącznie edytowano 3 razy

Zgłoś post
PostNapisane: 2010-12-15, 23:33 
Jestem pod wrażeniem Państwa sklepu. Odebrałam właśnie przesyłkę z pościelą i jestem mile zaskoczona obsługą i jakością samej poscieli. Tyle słyszy się o kantach przy zakupach przez sieć, ale w Państwa przypadku jest zupełnie inaczej. Zakupiona pościel jest w 100% zgodna z opisem i zdjęcia są w miarę wierne, choć wiem, że jest to problem. Jeszcze raz dziękuję za udany zakup pościeli i życzę spokojnych Świąt. Gorąco polecam ten sklep Kama

Zgłoś post

PostNapisane: 2010-12-17, 07:40 

Dziękuję za miłe słowa Pani Kamo. Również Pani i innym użytkownikom życzymy spokojnych i rodzinnych Świąt. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą, nowe wzory.Pościel z kory, pościel satynowa, kołdry, poduszki, ręczniki i wiele innych. U nas jeszcze zdążą Państwo z prezentem na Święta. Zapraszamy.

Ostatnio edytowano 2014-06-22, 17:56 przez KamKryst, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
PostNapisane: 2010-12-23, 12:32 

Zdrowych, spokojnych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia życzymy Naszym Klientom oraz wszystkim Użytkownikom forum. Zapraszamy do naszego sklepu z pościelą i nie tylko. Kołdry, poduszki, ręczniki i wiele innych artykułów pościelowych w atrakcyjnych cenach. Kołdry zimowe, kołdry uniwersalne i kołdry letnie. Sprawdź sam. Może wybierzesz coś na prezent? - odbiór osobisty kołder i innych artykułów w Błoniu - bez dodatkowych opłat - zapraszamy.

Ostatnio edytowano 2015-02-18, 21:10 przez KamKryst, łącznie edytowano 2 razy

Zgłoś post
PostNapisane: 2011-01-03, 09:40 
Witam serdecznie. Oglądałam Państwa ofertę pościeli i w związku z tym mam pytanie czy są Państwo zainteresowani sprzedażą hurtową Państwa produktów? Prowadzę sklep z pościelą w Warszawie i bardzo chętnie podjełabym wspópracę z Państwa sklepem pościelowym. Pozdrawiam Karolina.

Zgłoś post

PostNapisane: 2011-01-05, 07:33 

Witam Pani Karolino. Jesteśmy zainteresowani każdą formą współpracy odnośnie sprzedaży pościeli. Zapraszam do kontaktu z naszym sklepem poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie. Ciągle staramy się powiększać ofertę dostępnych pościeli i innych artykułów pościelowych w celu zadowolenia Naszych Klientów. Pozdrawiam Krzysztof.

Zgłoś post
PostNapisane: 2011-01-08, 16:28 
Rzeczywiście mają Państwo fajną pościel, kupiłam sobie pościel z kory bielawskiej i jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam Państwa sklep swoim znajomym Pozdrawiam Dorcia K

Zgłoś post

PostNapisane: 2011-01-09, 23:33 
Dziękuję za udane zakupy. Pościel od Państwa dla mojej córki to był pomysł na 5. Obie jesteśmy zadowolone z kupionej pościeli, więcej moja Myszka jest zakochana w tej pościeli z Hello Kitty, którą dostała na Gwiazdkę. Jeszcze raz dziękuję i gorąco polecam Państwa sklep z pościelą. Miśka

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1