Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-11-17, 15:55

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-02-24, 22:15 

Mieszkańcy miasta wpiszcie swoje propozycje

Zgłoś post
PostNapisane: 2015-02-25, 09:22 
skrzyżowanie Piłsudskiego i Nowakowskiego.

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-02-26, 23:41 
na warszawskiej coś się zmieniło?

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-02-27, 17:37 
formozus napisał(a):

Myślę, że to ciekawa inicjatywa, tylko trochę kulawo zaprezentowana, więc i jak widać - odzew niewielki.

Stan bezpieczeństwa w naszym mieście niestety jest ciągle tematem tabu, to przykry fakt.

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-03-03, 20:28 
formozus napisał(a):
Gość napisał(a):
Stan bezpieczeństwa w naszym mieście niestety jest ciągle tematem tabu, to przykry fakt.

Podstawa do podejmowania jakichkolwiek działań zaradczych czy poprawiających poziom bezpieczeństwa - to rzetelna ocena stanu obecnego i trafna diagnoza przyczyn. I już na samym wstępie rodzi się problem - nikt nie chce wysłać do opinii publicznej komunikatu że sytuacja jest zła.

Nie dziwmy się zatem, że i mieszkańcy nie podejmują żadnych inicjatyw, nawet anonimowa dyskusja na forum nie wzbudza entuzjazmu i zainteresowania.

Po drugie to forum z wiadomych przyczyn jest martwe, dlatego myślę że czas skończyć z tą farsą - dajmy sobie spokój, nasz wysiłek i tak zostanie zdeptany.

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-03-05, 00:06 
co tu prezentować w zasadzie? wystarczy tylko wpisać miejsce i jakieś objaśnienie dlaczego niebezpieczne...

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-03-05, 21:36 
Gość napisał(a):
Po drugie to forum z wiadomych przyczyn jest martwe, dlatego myślę że czas skończyć z tą farsą - dajmy sobie spokój, nasz wysiłek i tak zostanie zdeptany.

z jakich przyczyn?

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-04-27, 14:20 
Dla mnie bardzo niebezpieczne są podziemia.
Niemal zawsze jak z nich wychodzę ktoś w nich pile alkohol i boje się tych ludzi.
Ostatnio idąc na pociąg z rana, zauważyłem ogromną kałużę krwi :|
Czy ktoś jeszcze to miejsce monitoruje ? Gdzie jest policja ?

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-04-28, 07:51 

Obrazki: 0
highey napisał(a):
Dla mnie bardzo niebezpieczne są podziemia.
Niemal zawsze jak z nich wychodzę ktoś w nich pile alkohol i boje się tych ludzi.
Ostatnio idąc na pociąg z rana, zauważyłem ogromną kałużę krwi :|
Czy ktoś jeszcze to miejsce monitoruje ? Gdzie jest policja ?

Obsada policji jest tak liczna, że chyba boją się opuszczać komisariatu. Jak by wyjechali na patrole to miejscowy element mógłby jeszcze pod ich nieobecność przenieść imprezę się na komisariat i nie mieli by gdzie wrócić. :D Na marginesie to nie jest krytyka Policjantów tylko systemu jaki panuje w Błoniu, bo to nie wina błońskich Policjantów, że jest ich tak mało.

Biorąc pod uwagę liczebność obsady policji i sposób "funkcjonowania" straży miejskiej to naprawdę poziom bezpieczeństwa w Błoniu wydaje mi się wysoki.

Swoją drogą widziałem raz wyrostków, którzy wybijali szyby w przejściu na stacji. Przegoniłem ich i miałem nawet myśli by może jednego złapać i zadzwonić po Policję ale pewnie musiałbym czekać z dwie godziny (pewnie szybciej by się zjawili tatusiowie by upomnieć się o swoje pociechy). Żeby nie być posądzany o znieczulicę moje obawy odnośnie czasu przyjazdu policji nie były wyssane z palca, tylko już raz miałem wątpliwą przyjemność prosić policję o interwencję i musiałem czekać z 1,5 godziny.

Zgłoś post
PostNapisane: 2015-09-16, 04:14 
Harcerska - po zmroku samej/samemu strach tam iść siedzą w tych barakach i czyhają tylko . Serio.
PKP. - wracam codziennie i cały czas widzę jakiś dziwnych ludzi stoją przy wejściu do podziemi,na peronach. Ale też zauważyłam że starsi chłopacy od nas z blonia tak jak by patroluja stacje . Często widzę tych samych chodzą albo stoją i tak jak by specjalnie się pokazywali żeby kradzieży nie było.
Dla mnie to są niebezpieczne miejsca bo często tamtędy chodzę.
Zauważcie że wieczorami jest coraz więcej chłopaków na poszczególnych ulicach tak jak by pilnowali porządku.
A co do kolegi co pytal o warszawska. ..to spokojna ulica nie ma meneli na rogach i wgl . Tylko w tym klubie z maszynami wiecznie ta bonblowa nacpana się drze . Skasować ten burdel i będzie jeszcze lepiej.

Zgłoś post

Strefa czasowa: UTC + 1