Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2019-07-20, 23:35

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-30, 10:35 

Witam,
pozwolę sobie zabrać głos w tej kwestii. czy nam sie to podoba czy nie-prawo musi chronić jednakowo każdego obywatela, co oznacza, że nie gmina nie może podjąć działań, które uderzają choćby w interes jednego obywatela. Było to wyraźnie podkreślone na spotkaniu w straży miejskiej podczas omawiania przebiegu i stanu zaawansowania prac nad obwodnicą zachodnia (średnicą). Słowa te padły z ust osoby postronnej, opracowującej raport oddziaływania na środowisko.
Pozdrawiam

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-30, 17:52 
PANI radna PANI juz dziekujemy wystarczy -czas na zmiany - bycie radnym to nie jest sposób na zycie to jest sluzba dla dobra gminy miasta i dla społeczenstwa mieszkajacego w tym regionie

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-30, 18:34 
Popieram 8)

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-30, 21:17 
Pani Radna wbrew waszym opiniom, była jedną z najlepiej pracujących w RM.

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-05, 22:56 
Ja odnosząc się do postu Pana Bronka. Grodzisk Mazowiecki rozpoczął budowe zachodniej obwodnicy Grodziska ,której zjazd będzie w Kłudzienku .Dlatego korki jeszcze się wzmogą już jak wracam z pracy z Grodziska to od Kolejowej czasami stoję w korkach.
WIĘC GŁOS ODDAM NA PANA RESZKĘ BO TYLKO ON ZAGWARANTUJE ,ŻE BĘDĘ STAĆ KRÓCEJ W KORKACH. :o

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-05, 23:00 
@NOWA
Głos możesz oddać,
ale nawet jak zrealizują (co jest wątpliwe) "średnicę", to będzie Pani stała w korkach na wiadukcie, z powodu kilku skrzyżowań z ulicami miejskimi.
Grodzisk Mazowiecki nie rozpoczął budowy obwodnicy zachodniej, ponieważ nie ma prawomocnej decyzji środowiskowej.

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-06, 22:47 
[naucz się pisać po polsku i kulturalnie]

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-07, 01:16 

WIATER napisał(a):
PANI radna PANI juz dziekujemy wystarczy -czas na zmiany - bycie radnym to nie jest sposób na zycie to jest sluzba dla dobra gminy miasta i dla społeczenstwa mieszkajacego w tym regionie

Zapewniam Pana, iż nie jestem bezrobotna i nie traktuję pracy w RM jako sposobu na życie. Proszę sprawdzić w ilu komisjach pracowałam przez całą kadencję, na ilu posiedzeniach byłam obecna, w jakich kwestiach interpelowałam, jakie wnioski składałm do kolejnych budżetów. Dodam tylko,że może Pan zechce swoją energię poświęcić w służbie i dla dobra mieszkanców naszej Gminy. Przeciez nikt Panu nie zabrania ubiegać się o mandat radnego. Najłatwiej jest krytykować, jeszcze łatwiej anonimowo.
Pozdrawiam

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-07, 10:21 
Trzeba przyznać, że nieźle się bawiliście. :lol: Może dacie spróbować innym. :?:

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-07, 12:56 
po pierwsze -co pani radna ciagle z tym anonimowo i anonimowo, JEST PANI Z WYBORU osoba publiczną to niech pani to wszystko przyjmuje na klate, bez wzgledu na to czy są to pozytywy czy negatywy
po drugie - mieszka pani na ulicy bieniewickiej a kandydowala pani z okregu ul poznanska wyszynskiego pytam sie co pani zrobila dla tego regionu :?:
- ile razy pisane bylo o ulicy poznanskiej i parkowaniu samochodow na chodniku kolo banku mimo istniejacego zakazu parkowania
dopiero jak matka z dzieckiem nie daj Boze ulegnie wypadkowi to bedzie reakcja :?:
- owszem pisala pani ze informowala odpowiednie sluzby i na tym sie skonczylo

no tak praca w komisjach, interpelacje, zabieranie glosu na forum, skladanie wnioskow,bycie obecnym na posiedzeniach i co z tego mamy :?:

"Przeciez nikt Panu nie zabrania ubiegać się o mandat radnego. Najłatwiej jest krytykować, jeszcze łatwiej anonimowo."

tu ma pani racje -nikt

a z krytyki powinno wyciagac sie pozytywne wnioski a inne tłumaczenie uwazam za smieszne

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-07, 13:55 

WIATER napisał(a):
JEST PANI Z WYBORU osoba publiczną to niech pani to wszystko przyjmuje na klate, bez wzgledu na to czy są to pozytywy czy negatywy
po drugie - mieszka pani na ulicy bieniewickiej a kandydowala pani z okregu ul poznanska wyszynskiego pytam sie co pani zrobila dla tego regionu :?:

Witam
Toteż przyjmuję wszystkie opinie, zarówno pozytywne jak i negatywne, zawsze staram sie odpowiadać na posty mieszkańców. Dla ścisłości-kandydowałam z okregu Poznańska, Kilińskiego, Armii Krajowej a nie z Wyszyńskiego (stamtąd pani Cyranowicz). Sądzę, że dużo zmieniło się w czasie mojej kadencji w tym okręgu- nowe nakładki asfaltowe, nowe chodniki, parking na Kilińskiego, rewitalizacja terenu na osiedlu Armii Krajowej oraz Traugutta. Szkoda, że tego Pan nie zauważył. Jeśli chodzi o parkowanie i miejsca parkingowe prosze sprawdzić ilokrotnie wnosiłam do burmistrza o rozwiazanie tego problemu, ile razy powiadamiałam osobiscie Straż Miejska oraz policję o parkujących w niedozwolonych miejscach samochodach. Niestety, wszystkich problemów nie da się rozwiązać, mimo najszczerszych chęci. Kandydowałąm z tego okregu, ponieważ nie dzielę mieszkańców ani rejonów na moje i niemoje, staram się patrzeć na gminę jako całośc i zwracam zawsze uwagę na nieprawidłowości oraz potrzeby mieszkańców nie tylko z "mojego okregu" .Sądzę bowiem, że na tym powinna polegać praca radnego- działanie dla dobra ogółu mieszkańcó i patrzenie całosciowe a nie ciagniecie jedynie za własny róg chusteczki. To jest mój punkt widzenia, Pan oczywiście może miec zupełnie inny. Pozdrawiam

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-07, 14:51 

Obrazki: 72
Pani Sowińska faktycznie była jedną z najaktywniejszych radnych obecnej kadencji, i wielokrotnie na sesjach i komisjach bezpieczeństwa temat parkowania poruszała. Ale rada nie jest zbiorem cudotwórców - nie stworzy miejsc parkingowych tam, gdzie nie ma na nie fizycznie miejsca.

I nie jej wina, że blokers swoje auto musi zaparkować pod swoim oknem, na widoku.

Zgłoś post
 Zobacz profil   Prywatny album
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-07, 17:54 

Jagoda Sowińska napisał(a):
Kandydowałąm z tego okregu, ponieważ nie dzielę mieszkańców ani rejonów na moje i niemoje, staram się patrzeć na gminę jako całośc i zwracam zawsze uwagę na nieprawidłowości oraz potrzeby mieszkańców nie tylko z "mojego okregu" .Sądzę bowiem, że na tym powinna polegać praca radnego- działanie dla dobra ogółu mieszkańcó i patrzenie całosciowe a nie ciagniecie jedynie za własny róg chusteczki.

Sorrki, ale nie chce chyba Pani nam wmowic, ze wybrala Pani ten okreg wlasnie dlatego, ze bylo tak wiele do zrobienia?
Fajnie czytuje sie podobne kwestie, ale wlasnie dla ulicy Bieniewickiej przydalaby sie nowa nakladka asfaltowa...
Faktycznie, przynajmniej na forum jest Pani aktywna. I dobrze, bo jest dzieki temu ciekawiej.
Czyli jest Pani za obwodnica, czy srednica?

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-07, 18:09 

general napisał(a):

Zadałeś pytanie wprost.

Ja polemizuję z Panią Radną w jej zakładce w sprawie tego podstawowego problemu, jakim jest uciążliwość ruchu tranzytowego.

http://www.blonie.pl/forum/viewtopic.ph ... 56621dfe41

I chyba takie pytania trzeba będzie zadawać kandydatom na Burmistrza i do Rady Miejskiej.
Jest to podstawowy problem Błonia.
Brak kompleksowego rozwiązania przez 8 lat tego problemu, chyba powinien przesądzać o jasnej deklaracji.

Deklarację Zenona Reszki można przewidzieć, będzie za „średnicą”; obym się pomylił.
Choć można to wywnioskować z programów kandydatów do RM z jego komitetu.

Mamy już gdzie organizować „igrzyska”, czas zająć się najważniejszymi sprawami dla gminy.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-07, 22:41 

general napisał(a):

Sorrki, ale nie chce chyba Pani nam wmowic, ze wybrala Pani ten okreg wlasnie dlatego, ze bylo tak wiele do zrobienia?
Fajnie czytuje sie podobne kwestie, ale wlasnie dla ulicy Bieniewickiej przydalaby sie nowa nakladka asfaltowa...

Niczego nie próbuję nikomu wmówić, mimo Pana insynuacji. Oczywiście, że bliższy był mi okręg z ulicą Bieniewicką, jednak z uwagi na fakt, że zdecydowałam sie startować do RM w tzw. ostatniej chwili było to już niemożliwe- dlatego zdecydowałąm sie startować z innego okręgu. Uzasadniłam powody decyzji w poprzednim poście. Co do nakładki na ulicy Bieniewickiej- ma Pan rację, tyle tylko, że łatwiej jest wywalczyć takie inwestycje na naszych gminnych drogach niż na powiatowych (a do takich należy Bieniewicka). Udało się jedynie wskutek moich interwencji połatać dziury na tej ulicy.Moje starania o rozwiązanie problemu bezpieczeństwa na skrzyżowaniu Bieniewickiej z Grodziską, spowolnienie ruchu na Bieniewickiej czy oświetlenie odcinka Towarowej przy cmentarzu, naprawianie powierzchni ulicy Towarowej - wypominano mi jako uprawianie prywaty. Ciekawe co powiedziałby np. Pan, gdyby jeszcze udało sie połozyc nakładke na "mojej" ulicy, mimo, że nie jestem radna z tego okregu. Prosze jedynie spojrzec choć troche obiektywnie. Zapweniam Pana, że jesli wolą wyborców będę ich reprezentantem w nastepnej kadencji- bede starać się również o wymianę nakładki asfaltowej na ulicy Bieniewickiej.
Co do tematu "średnica" czy "obwodnica" - wypowiedziałam sie niejewnokrotnie wyraźnie, iz nigdy nie byłam zwolenniczką "średnicy" i nigdy nią nie będę. Proszę przeczytać posty w wątku "pytania do kandydatów na radnych" . Pozdrawiam

Zgłoś post
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1