Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2019-07-22, 04:39

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-13, 11:37 

Obrazki: 72
Jedno, co cieszy - do rady nie dostał się ani jeden przeciwnik zachodniego wariantu nowego przebiegu 579. Oznacza to, że ze strony miasta inwestycja będzie miała priorytet nadal. Przed chwilką obserwowałem jak zdejmowali swoje plakaty - miny mieli mocno nietęgie :)

Zgłoś post
 Zobacz profil   Prywatny album
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-13, 19:28 

Cytuj:
Przed chwilką obserwowałem jak zdejmowali swoje plakaty - miny mieli mocno nietęgie

napisał Miki członek DB o członkach BDiJ.

Miki już dzielisz skórę na niedźwiedziu. Prędzej skronie pokryje Ci siwizna niż będzie obwodnica zachodnia przez ul. Towarową.
Nie ma znaczenia czy w radzie są czy nie przeciwnicy , bubel zawsze będzie bublem, i Ty o tym wiesz i dlaczego nie mówisz o tym innym.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-13, 20:03 

Te wybory można uznać również za plebiscyt w sprawie obwodnicy. Skronie mam siwe od dawna - czyli realizacja obwodnicy tuż tuż :)

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-14, 08:31 

Obwodnica obwodnicą a narazie drogowcy porobili takie objazdy ,że drogówka powinna w Błoniu otworzyć swój stały punkt .
Ten objazd /jak dla mnie/ jest tak pokręcony ,że teraz to będzie niezła zabawa w całym mieście a Ci którzy mają zwyczaj jeżdzić na pamięć już niech u blacharzy rezerwują terminy :lol: :lol: .
Moim zdaniem takie rozwiązanie objazdu jest delikatnie mówiąc mało mądre i mało przemyślane.
Ale zobaczymy ??? :?:

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-14, 10:58 

nie cierpię BANDYTÓW DROGOWYCH którzy jeżdza na pamięć. weź i wyjedź z mickiewicza od strony szkolnej w lewo! jak z lewej zapie##ją 60-tką albo lepiej...

jest jeszcze ze dwadzieścia punktów gdze można się NADZIAĆ w moim mieście

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-14, 18:22 

Miki napisał:
Cytuj:
Te wybory można uznać również za plebiscyt w sprawie obwodnicy.

W takim samym stopniu jak je można uznać za "Wybory Miss Mokrego Podkoszulka"!

Naćpałeś się czy co?

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-14, 18:44 

Miki ma rację -BDiJ spotkało się z dezaprobatą wyborców .Z żadnego okręgu wyborczego kandydat sztabu wyborczego Błonie Dziś i Jutro nie wszedł do RM.To o czymś świadczy-fakt.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-14, 18:55 

Wybacz, Robert - od ponad pół roku odgrażaliście się, że po wyborach rada będzie wasza. Niestety, zamiar przerósł oczekiwanie. A kandydat, który oficjalnie powiedział, że będzie budował obwodnice zachodnią, zebrał najwięcej głosów. Wy do rady nie wprowadziliście ani jednego radnego.

To jest właśnie demokracja, choć dla przegrywających to mało pocieszające.

Ale inną zaletą demokracji jest to, że większość nie może was skrzywdzić, tylko dlatego, że jest większością. Po prostu po wyborach burmistrz będzie z wami negocjował warunki - i jestem za tym, żeby były dla was jak najlepsze.

I praktycznie niezależne to jest od wyniku - pan Reszka również musi robić inwestycje, i nie słyszałem, by był przeciwnikiem wariantu zachodniego.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-14, 22:36 

leszek napisał(a):
Obwodnica obwodnicą a narazie drogowcy porobili takie objazdy ,że drogówka powinna w Błoniu otworzyć swój stały punkt .
Ten objazd /jak dla mnie/ jest tak pokręcony ,że teraz to będzie niezła zabawa w całym mieście a Ci którzy mają zwyczaj jeżdzić na pamięć już niech u blacharzy rezerwują terminy :lol: :lol: .

Stały punkt drogówki proponuję stworzyc na skrzyzowaniu Okrzei z Piłsudskiego , jeżdżący " na pamięć" dziś dali popis swoich umiejętności .

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-15, 15:28 

Cytuj:
Wybacz, Robert - od ponad pół roku odgrażaliście się, że po wyborach rada będzie wasza. Niestety, zamiar przerósł oczekiwanie.

Ja nie słyszałem nigdy nic takiego, to kolejne kłamstwo Mikiego oraz jego chlebodawcy.
Najlepszy żart jaki ostatnio słyszałem w sklepie u córki p.Dudzińskiego n.t. wyborów : Miki nie startuje do wyborów bo jego brzuch wystawałby z afisza.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-15, 17:49 

To mało słyszałeś, Wawek. Ja to słyszałem kilkakrotnie w różnych miejscach i to zapowiedziane publicznie.

A żart ogólnie taki sobie. Nie startuję, bo od zawsze byłem samotnym strzelcem, wolę robić swoje bez jakichś sztywnych struktur nade mną. Papier jest cierpliwy, jak zniósł pana Wojtyńskiego, i panią Kunę, to i Mikiego by wytrzymał :)

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-15, 18:56 

Miki walnął:
Cytuj:
To mało słyszałeś, Wawek. Ja to słyszałem kilkakrotnie w różnych miejscach i to zapowiedziane publicznie.

Miki, a może by tak jakiś dowodzik lub świadkowie tego zdarzenia ???
Nie licząc działaczy z DB oczywiście. Inaczej wyjdzie, że ty tylko coś takiego słyszałeś i wtedy wiesz, jaki lekarz powinien cię przyjąć.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-19, 13:49 

O czym byśmy pisali gdyby nie było Mikiego. :D :D

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-20, 21:17 

A to ma być jakaś obowodnica?! Ja myslałęm że to takie gaanie tylko :shock:

Zgłoś post
 Tytuł: Re: 579
PostNapisane: 2006-11-24, 09:09 

thot napisał(a):
Zgodnie z przyjętym harmonogramem - za 14 dni zakończone zostaną wymiany rur od wody i ścieków.

Właśnie minęło 14 dni (dokładnie od 9 do 23 listopada ) może rury wymienili ale ulica jest nadal w totalnie zdemolowana !

Może zapytam tak : Kiedy położą na niej asfalt ...... albo chociaż bruk ??

Wie ktoś ???

gp

Zgłoś post
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1