Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2019-07-20, 22:52

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-26, 15:05 

Lodowisko? Koncepcji jest kilka... Rynek, gruzy kina, park przy ul. Norwida (tj. "za kinem"), za blokiem Kilińskiego 3, gdzie kilkanaście-kilkadziesiąt lat temu strażacy wylewali wodę robiąc naturalne lodowisko (słyszałem, że także oświetlenie tam było).

Co do klubu filmowego, jest to propozycja sezonowa (lodowisko zresztą też), bo przecież w zimę nie będziemy siedzieć wieczorami opatuleni w 3 kurtki i 5 koców. Amfiteatr jest dobrym rozwiązaniem: biały materiał, projektor, wynajęcie krzeseł. :)

Skatepark swoją drogą miał być już w te wakacje. Nie zgodził się jednak dyrektor LO nr 1., Pan Hołdak, ponieważ nie będzie odpowiadał za ochronę tej inwestycji na swoim terenie. W sumie to i racja, bo "dozorcy z liceum, wśród nich również syn pana Hołdaka, nie są w stanie upilnować nawet własnej cieciówki, nie mówiąc o poważniejszych obiektach" (cytat z artykułu Mikiego). Nad skateparkiem wisi raczej tylko sprawa jego usytuowania w naszym mieście, ponieważ plany są już przygotowane.

PS. Zmiana miejsca głosowania na osoby uczące się poza Gminą... http://blonie.pl/modules.php?op=modload ... le&sid=642

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-10, 22:22 

Obrazki: 72
Brak jest takich miejsc jak skatepark. Może coś się w przyszłym roku uda zrobić.

Zgłoś post
 Zobacz profil   Prywatny album
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-23, 13:47 
o ile mi wiadomo czegoś takiego jak MRM w Błoniu jeszcze nie było to jak możliwe jest że było takich jak ''MY'' wielu ?? Wiem że najłatwiej jest krytykować czyjąś prace ,. . . oczywiste jest to że nasze plany mogą być niezrealizowane, ale musicie wiedzieć że nasze propozycje muszą być zaakceptowane przez Rade Miasta . . a My jako reprezentacja młodzieży nie odpowiada. Bedziemy się starać żeby coś tu było bo w końcu sami jesteśmy MŁODZIEŻĄ Z TEGO MIASTA !!

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-23, 14:03 
O ile mi wiadomo to w Błoniu nie było nigdy czegoś takiego jak Młodzieżowa Rada wiec nie jest możliwe to żeby było wiecej takich osób jak ''MY''. Wiem że krytyka jest bardzo prosta, ale nie rozumiem waszego negatywnego nastawiania na działania owej rady! Musicie jeszcze wiedzieć że nasze propozycje maja być składane do Rady Miasta i to nie my decydujuemy czy dany plan wejdzie w życie! Sarajcie się być mniej krytyczni ! Jesteśmy po to żeby i nam było lepiej . . . !

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-23, 14:05 
YYyy chyba sie . . .wkopałam ;p sory

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-29, 21:12 

No więc witam wszystkich xD

Na początku napiszę, że po to kandydowaliśmy do MRM, po to wygraliśmy wybory i po to SKŁADALIŚMY ŚLUBOWANIE, aby coś w tym mieście zdziałać. Więc wypraszam sobie uwagi typu: "Po co to wszystko?" albo "Tylko w stołki będą pierdzieć". Szczerze mówiąc takimi uwagami sie nie przejmuję, bo tylko osoby o płytkich rozumach i zainteresowaniach (siedzenie 24/7 przy kompie) mogą takie rzeczy pisać.

@Pata - Ale dlaczego? "Nam", czyli młodym! xD Jeśli ktoś jest złośliwy to się uczepi, a jak wykaże się intelektem to zrozumie to w należyty sposób.

Zachęcam do współpracy z MRM, tj. jeśli macie jakieś ciekawe pomysł, aby urozmaicić to smętne życie w naszej mieścinie to zapraszam do nas, podrzućcie jakiś fajny pomysł, a my postaramy się go zrealizować. :)

Pzdr.

Zgłoś post
PostNapisane: 2007-12-08, 13:43 
Jarleone napisał(a):
... Burmistrz jest chętny jak widzisz, bo zgodził się na powołanie MRM ...

A ja jestem pewien, że Pan Burmistrz jest bardziej cwany niż chętny! Jest taka niepisana zasada w politycze wykluczenia, która mówi "weź wroga blisko siebie, pogłaszcz go i daj mu nagrodę za odwagę a on sam stanie się twoim przyjacielem i zrobi wszystko co zechcesz" :o To samo będzie z tymi dzieciakami - zawsze będą obradować przy suto zastawionym stole, dostaną dyplomy uznania i drobne upominki za aktywność, pojadą za darmo na kilka wycieczek w nagrodę za zasługi a jak dowiedzą się jak trudno jest Burmistrzowi zrealizować ich obietnice to znów powiedzą na tym forum: "postaramy się ..." :lol: Nie dajmy się zwieść tej głupocie!

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2008-02-13, 13:17 

Niektórzy w tym forum się wypowiadają tak by sobie statystyki poprawić. Niektórzy mówią, że "oni będą w stołki pierdzieć" albo "walczą politycznie" Nawet zgodzę się z "Ciastkiem:, że tak mogą mówić osoby siedzące tylko przy kompie. Jednak jak wiemy w tym październiku minie rok prac. Jak wiemy równierz zbliża się 100 dni(a raczej teraz są) działania rady.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-02-24, 03:19 
Kod:
Czekamy na ścianek do graffiti i nie możemy się doczekaj. Wiecie ile ekip by tam malowało odpaście jak najszybciej kiedy powstanie ta ścianka ??
[glow=red][/glow][shadow=blue][/shadow]

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2008-02-26, 20:49 
Cytuj:
Czekamy na ścianek do graffiti i nie możemy się doczekaj. Wiecie ile ekip by tam malowało odpaście jak najszybciej kiedy powstanie ta ścianka ??
Ścianka, dobry pomysł. Czemu nie.
Przybliżcie temat, jakie wymiary by was interesowały, z czego wykonana, gdzie usytuowana itp.

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2008-02-28, 21:04 

Narazie cichosza ze strony radnych i innych forumowiczów. Ta ścianka wydaje się dobrym pomysłem.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-03-11, 15:14 
a po co scianka ?
:?

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2008-03-15, 22:37 

Cytuj:
a po co scianka ?

Jak nie którzy sprey'owcy chcą sobie pomazać to robili by to na przeznaczonej do tego ściance.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-04-15, 11:35 
Ścianka to średni pomysł. Niech sobie obmażą ogrodzenie "rksu", albo jeszcze lepiej ściany we własnych domach.
Nie lubię jak mnie ktoś uszczęśliwia na siłę nibysztuką.

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2008-04-15, 15:03 

@Lucjan
No tak, jeszcze zrezygnujmy ze skateparku, bo przecież nie będziesz z tego korzystać.
Uwierz mi, nie jest łatwo z tym wszystkim...

Zgłoś post
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1