Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2019-07-20, 23:46

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-12-25, 22:55 
Radny może wszystko, ale przykładu dawać nie musi. Zamiast walczyć z bezmyślnością na drogach, walczyć z pojazdami zastawiającymi wąskie chodniki pieszym na ul poznańskiej czy traugutta, 24.12.2009r ok godz 11 SzP Sowińska wybrała się na spóźnione zakupy do MarcPola. Co tam piesi(wyborcy), co tam dzieci, matki z wózkami, co tam dobre wychowanie, kultura osobista, przecież Pani radna nie bedzie śmigać z wozkiem nie wiadomo gdzie, bo miejsca pod sklepem zajęte, a dalej niż rzut beretem stawać nie bedzie. Więc zatrzymała się na zakazie zatrzymywania i postoju, na chodniku, blokując przejście chodnikiem dla pieszych. Przecież radnej i tak nic nie zrobią. SzP Jadwiga stała i stała a straż miejska czekała aż pojawi się winowajca. W miedzy czasie, łaskawie prosząc kilkunastu innych kierowcow by zjechali z chodnika. Najprawdopodobniej świeta były motywem kierującym zuchami z sm by wszystkich potraktowac łaskawie, bez mandatu, bez blokady. A moze nie wypadało, bo SzP radnej tez trzeba by było wystawić nawet dla picu mandat?
WSTYD PANI JADWIGO. WSTYD!

Zgłoś post

PostNapisane: 2010-01-02, 13:07 

Witam anonimowego mieszkańca "Spacerowicza". Zgadzam się z tym, iż nie powinnam była stawać w niedozwolonym miejscu i nie usprawiedliwia mnie fakt, że nie byłam jedyna. Mea culpa. Strażnikom miejskim powiedziałam, aby wystawili mi mandat jak każdemu innemu obywatelowi. Usłyszałam jednak, że wyjątkowo przed świętami mandaty są darowane . I zapewniam, że to nie ja byłam powodem tej wspaniałomyślności SM, nie stałam bowiem częściowo na chodniku cały tydzień przed świętami ale jedynie godzinę wczesnym popołudniem w wigilię. Proszę jednak nie doszukiwać się taniej sensacji wyciągając daleko idące wnioski typu : radnemu wolno wszystko, lub anulowano wszystkim mandaty, bo nie wypadało wlepić go radnej. Wszyscy jesteśmy jedynie ludźmi, popełniającymi błędy. Górę nad moim zdrowym rozsądkiem wziął niestety pośpiech i gorączka przdświąteczna i stało się...
Zaparkowałam bezmyślnie kierowana owczym pędem częściowo na chodniku na ul. Traugutta. Nie będę szukała dla siebie żadnego usprawiedliwienia bo niewątpliwie popełniłam błąd jak wielu innych mieszkańców. Proszę jednak nie posądzać mnie o wykorzystywanie mandatu radnego w tej sytuacji , lecz potraktować jak bezmyślnie parkującą rozgorączkowana gospodynię domową. Pozdrawiam i życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO w NOWYM ROKU 2010

Zgłoś post

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1