Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-09-19, 13:31

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-10, 15:01 

Mam pytanie do kogoś "mądrego" .
Proszę nam wyjaśnić kto tak inteligentnie ustawił światła drogowe.
Ktoś chciał specjalnie zakorkować trasę od świtu do zmroku , czy o co chodzi ?? Rozumiem , że to było celowe posunięcie , bo nikt kto by chciał pomóc w rozwiązania zakorkowanego Błonia i wszystkich wyjazdów z niego nie zrobił by takiej BZDURY jaka jest teraz ! ! !
Mieszkańcy ul. Sochaczewskiej od strony Piorunowa jadą środnio do Błonia ( 1.5 km ) 15-18 min , gdzie powinno sie taką trase pokonywać w minutę. BARDZO PROSIMY O SENSOWNE WYTŁUMACZENIE , TEJ GŁUPOTY JAKĄ ZROBILI CI , KTÓRZY TYM ZARZĄDZAJĄ ! ! !

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-10-10, 18:52 

pomyliłeś adres.to pytanie powinieneś skierować do zarządcy drogi krajowej numer 2. :twisted:

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-10-11, 16:28 

Właśnie @klon2x , dobrze zadał pytanie i przestań /znany / stosować tzw."spychologię" zarzadcą drogi może jest kto inny, ale droga biegnie przez Błonie, więc niech urzędasy z Ratusza ruszą d....ska i spowodują aby poprawić organizację ruchu na tym skrzyżowaniu !!!
I TYLE !!!!!

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-10-11, 17:27 

nie da rady leszku. :roll:

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-10-12, 09:40 

Od strony Warszawy też jest gorzej niż było (chociaż myslałam, że już gorzej byc nie może ...). Ja dojeżdzam do Kopytowa .... zawracam i jadę przez Rokitno

To jak wszyscy mają gorzej to kto ma lepiej ????? o co chodzi ???

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-10-12, 20:50 

I po kiego grzyba są kamery nad tymi światłami?!?! Patrzy ktoś, co się dzieje na drodze?! A może to tylko atrapy :mrgreen: .

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-10-13, 22:17 

chinet napisał(a):
I po kiego grzyba są kamery nad tymi światłami?!?! Patrzy ktoś, co się dzieje na drodze?! A może to tylko atrapy .

Kamery na sygnalizatorach służą do automatycznego sterowania cyklami świateł
w zależności od natężenia ruchu. To więcej niż pętla indukcyjna w Kopytowie,
bo programy są na tyle zaawansowane, że potrafią rozpoznawać np. korki.
Czy są już włączone, trudno powiedzieć. Takie kamery są od dawna w Ożarowie,
są też na skrzyżowaniu w Lesznie.
Pewnie podglądać coś tam nimi można, ale głownie korzysta z nich komputer sterujący
sygnalizacją.
Natomiast jak zoptymalizowany jest program sterowania światłami to odrębna sprawa.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-01-13, 17:20 

przyłacze się do pytań w takim razie bo zauważyłem ostatnio niesamowitą tendencje do robienia z ludzi przygłupów za pomocą montowania zielonych strzałek do skrętu w lewo. Mówiąc krótko poddaje się w wątpliwość czy jestem w stanie wypatrzyc samochód z naprzeciwka zeby skręcić w lewo co czyniłem przez 15 lat jak też wielu innych użytkowników dróg. Efekt jest taki że skrecajac w lewo od strony poznania na modlin czekam na skręt w lewo a z naprzeciwka nie jedzie zaden samochod..
A jeszcze jak tu doczytałem ze tam jest "bardzo" inteligentny system sterowania swiateł z kamerami które widzą korek a nei widzą ze nie ma żadnego samochodu to po prostu nie mam pytań...

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-06-18, 18:03 

@kontrolm widac system nie działa poprawnie, ale i tak lepsze to bo i bezpieczniej jest skrecić w lewo niezaleznie od natężenia ruchu

Zgłoś post

Strefa czasowa: UTC + 1