Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2019-07-16, 15:42

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-10-21, 08:36 
Radny

Szanowni Państwo,

już za kilka tygodni wybierzemy Burmistrza i Radnych do Rady Miejskiej na lata 2014-2018.

Kandyduję z OKRĘGU nr 18 (Stare Faszczyce, Nowe Faszczyce, Konstantów). Liczę na Państwa głosy :D
I dziękuję za wsparcie, które do tej pory otrzymałam :D .

Przede wszystkim zapraszam WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW do wzięcia udziału w głosowaniu.

Życzę powodzenia :D

Załącznik:
Anna Ludwin-Właszczuk 2.jpg
Anna Ludwin-Właszczuk 2.jpg [ 291.34 KiB | Przeglądane 12898 razy ]

Załącznik:
Anna Ludwin-Właszczuk 1.jpg
Anna Ludwin-Właszczuk 1.jpg [ 260.94 KiB | Przeglądane 12898 razy ]

Pozdrawiam

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-10-21, 11:54 
Szczerze to do Pani pracy nie mam zastrzeżeń jednak mam wiele zastrzeżen do kandydata na Burmistrza Błonia z Pani ugrupowania.
Pan Białecki wiele obiecywał na temat wiatraków a w zasadzie walki z nimi, również za Państwa pośrednictwem. Niestety możemy z Państwa strony zamknąć temat poprzez publikację zamieszczona w Państwa wyborczej gazetce gdzie w wywiadzie Pan Białecki jasno stwierdza, że wiatraki powstaną.

szkoda słów...

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-10-21, 23:11 
Radny

@Kuba, jest mi naprawdę przykro, że problem lokalizacji wiatraków na Państwa terenie nie został rozwiązany pozytywnie dla Mieszkańców.

Zna Pan moje zdanie w tej sprawie.

Tak jak Mieszkańcy na południu Gminy protestowali przeciw fantasy rządowemu w sprawie KDP (też do końca nie wiadomo, która ekipa rządząca zechce powrócić do tematu), tak Mieszkańcy na północy - przeciw farmom wiatrowym.

Uciążliwość goni uciążliwość w naszej współczesnej rzeczywistości. Dość często odnoszę wrażenie, że cena pogoni za tzw. postępem jest zbyt duża dla nas - zwykłych ludzi.

I tylko jeszcze - nie mam w zwyczaju wypowiadać się za inne osoby, ale chciałabym przytoczyć wypowiedź p. Pawła zapytanego we wspomnianym przez Pana wywiadzie "co sądzi o farmach wiatrowych?":

Paweł Białecki: "Pracując w Kampinosie nie wydałem zgody na powstanie wiatraków. Nie jestem fanatycznym zwolennikiem odnawialnych źródeł energii w tej formie. Powinniśmy bardziej skupić się na kopalinach. Wiatraki nie rozwiążą problemu energetyki.(...)Wiatraki w Błoniu budzą olbrzymie kontrowersje. Nie dziwię się ludziom, którzy mieszkają w pobliżu. Wiatraki prawdopodobnie powstaną w Passie, ponieważ zostały zlokalizowane zgodnie z planem miejscowym stworzonym przez gminę". (źródło: "Law Business Quality" Nr (02)2014)

@Kuba - "prawdopodobnie" nie zaś "jasno stwierdza, że wiatraki powstaną".

Rozumiem - ma Pan zastrzeżenia. Mam tylko nadzieję, że rozdysponuje je Pan sprawiedliwie.

Pozdr. :)

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-11, 19:08 
To może inaczej. Nie ma sprzeczności między kandydatem FS panem Pawłem wrzodakiem a inwestorem?
Wszyscy wiemy że Pan Paweł jest prezesem klubu Passovia którego sponsorem jest Pan Mirkowicz.
Pan Wrzodakiem kandyduje z okręgu który będzie dotknięty najbardziej sprawą wiatraków i jakoś nie widać w jego ulotkach specjalnego zainteresowania tym tematem.
Piszę w tym temacie ponieważ swojego czasu uczestniczyła Pani dość aktywnie w spotkaniach przeciw wiatrakami i nawet na zebraniu wspólnoty nowego osiedla panią widziałem i niejako jest już pani zaangażowana.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-12, 07:29 
wiatraki to atrakcja turystyczna więc muszą być

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-14, 13:13 

Przekonujący program. Na pewno pojawię się na wyborach.

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-20, 07:42 
Gratuluję uzyskania mandatu radnego Pani Anno. Mam nadzieję, że jak dotychczas będzie Pani udzielała się na forum miejskim, dając przykład że można - że jest to korzystne dla obydwu stron takiego dialogu.

Życzę oczywiście dużo cierpliwości i wytrwałości w pełnieniu obowiązków, wiedząc że nadchodząca kadencja będzie dla Pani jeszcze większym wyzwaniem. Jako mieszkaniec Błonia i stały czytelnik forum miejskiego zawsze służę poradą, oczywiście w zakresie swoich kompetencji.

Pozdrawiam.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-21, 18:30 
Radny

@Gość - dziękuję :)
Tak - będę pisała na forum. I nie ukrywam - liczę na wsparcie :)
Dziękuję Wszystkim za zaufanie :D
Pozdrawiam serdecznie

Zgłoś post

Strefa czasowa: UTC + 1